Chicco, zestaw dentystyczny (pasta, szczoteczka, etui) dla dzieci 12m +, zielony

Dostępny
28,93

O produkcie

100016529

Chicco zestaw dentystyczny dla dzieci - przeznaczony dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia. W skład zestawu wchodzą: pasta do zębów z ksylitolem i fluorem, szczoteczka do zębów oraz etui.

Właściwości

Pomaga kształtować dobre nawyki w zakresie higieny jamy ustnej dziecka. W skład zestawu wchodzi: Pasta do zębów 12m+ z ksylitolem, który pomaga zapobiegać próchnicy oraz fluorem. Pasta o delikatnej formule, aby delikatnie czyścić i chronić mleczne zęby. Smak truskawkowy, uwielbiany przez dzieci. Opakowanie na szczoteczkę. Szczoteczka do zębów z małą, zaokrągloną główką, która idealnie pasuje do buzi dziecka, a zwężane, wyjątkowo miękkie włosie łagodnie czyści jego ząbki i dziąsła. Wyprofilowana tak, by pomagać docierać nawet do tylnych ząbków. Uchwyt jest szeroki, miękki i zabezpieczony przed wyślizgiwaniem się, aby ułatwiać szczotkowanie zarówno rodzicom, jak i dziecku. Ozdobione zabawnymi motywami. Z plastikową, higieniczną nakładką na główkę szczoteczki.

  • szczoteczka Chicco
  • pasta z fluorem
  • zgrabne etui
  • dla dzieci 12m +

Producent

Artsana Poland Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.