Cleanic Eco Baby Probiotical, biodegradowalne chusteczki dla dzieci i niemowląt, 50 sztuk

Marka: CLEANIC
Dostępny
9,97

O produkcie

100022631

Biodegradowalne chusteczki dla dzieci i niemowląt.

Właściwości

Chusteczki Cleanic Baby ECO to innowacyjny produkt oparty tylko na 3 składnikach (woda, probiotyk, kwasek cytrynowy) a w dodatku wszystkie 3 są pochodzenia naturalnego. Probiotyk korzystnie wpływa na mikrobiom a kwasek cytrynowy naturalnie konserwuje produkt. Bawełniana chusteczka jest w 100% biodegradowalna, zaś opakowanie w pełni podlega recyclingowi. Chusteczki posiadają certyfikacje Vegan oraz Cotton Incorporated. Hypoallergiczne, bez kompozycji zapachowej, o pH neutralnym dla skóry, testowane dermatologicznie, odpowiednie dla niemowląt już od pierwszych dnie życia.

Unikalna 3-składnikowa formuła chusteczek, chusteczka bawełniana w 100% biodegradowalna, opakowanie w pełni podlegające recyklingowi, korzystne działanie na mikrobiom, certyfikacja Vegan.

Jak stosować

Wyjmij chusteczkę i przetrzyj skórę. W razie potrzeby użyj kilku chusteczek.

Dystrybutor

HARPER HYGIENICS S.A

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.