Cimmerin Plus, żel dla osób z tendencją do pękających kącików i zmian skórnych ust, 5g

Dostępny
15,62
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100037085

Właściwości

CIMMERIN Plus żel to bakteriostatyczny preparat do pielęgnacji i ochrony ust i kącików ust. Żel pomaga zredukować uczucie dyskomfortu spowodowanego przez pękanie skóry czy kącików ust, łuszczenie i otarcia skóry ust. Po aplikacji żel tworzy na ustach przeciwdrobnoustrojową barierę ochronną zabezpieczającą skórę przed bakteryjnymi i grzybiczymi czynnikami zewnętrznymi. Regularne stosowanie żelu regeneruje skórę ust, pomaga utrzymać ją w dobrej kondycji, co zapobiega ponownemu występowaniu zmian skórnych.

SKŁADNIKI AKTYWNE: witamina B2, wyciąg z oczaru wirginijskiego, diglukonian chlorheksydyny 0,1%

PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE

Skład INCI

Aqua, Hamamelis Virginiana Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Digluconate, Riboflavin, Sodium Acetate, Cellulose, Citric Acid.

Jak stosować

Do stosowania miejscowego lub na całe usta, do użytku zewnętrznego. Stosować kilka razy dziennie według potrzeb.

Przeznaczenie

Produkt rekomendowany osobom z tendencją do pękających kącików i zmian skóry ust. Również dla dzieci od 3 roku życia.

Ostrzeżenia

Żel nie powinien być stosowany przez osoby, u których występuje alergia na którykolwiek ze składników. W przypadku dostania się do oczu przemyć obficie wodą. Nie są znane interakcje z innymi produktami. Nie stosować po upływie daty ważności. Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.

Pojemność

5 g netto

Dystrybutor

Pharmacy Laboratories Plus,
ul. Wisełki 57,
04-830 Warszawa, Polska.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.