Citroclorex 2% MD, spray do dezynfekcji, 100 ml

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

20,47
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011562

Preparat jest 2% roztworem chlorheksydyny w 70% alkoholu izopropylowym, posiada szerokie spektrum działania obejmujące bakterie, prątki, drożdże, wszystkie wirusy osłonione (łącznie z HBV, HCV, HIV), Rota.

Producent

Ecolab Production Italy Srl
Viale del Lavoro, 10
45100 Rovigo
Italy

Przeznaczenie

Citroclorex 2% MD jest gotowym do użycia produktem do dezynfekcji wyrobów medycznych, w szczególności zewnętrznych elementów centralnych i obwodowych cewników dożylnych, takich jak: wejścia do kanału wkłucia, części kanałów, korki, kraniki, itp.

Skład

100 g produktu zawiera (w/w):Substancje czynne: 2 g diglukonian chlorheksydyny, 62 g alkohol izopropylowy (ekwiwalent 70% roztworu v/v).

Jak stosować

Nanieść produkt bezpośrednio na dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać. Jeżeli połączenie jest zanieczyszczone, najpierw należy usunąć zanieczyszczenie przecierając gazikiem zwilżonym preparatem.

Waga

100 ml netto

Właściwości

CIitroclorex 2% MD doskonale nadaje się do dezynfekcji zewnętrznych, drobnych elementów medycznych takich jak np. cewniki. Jest gotowym do użycia preparatem do dezynfekcji powierzchni na bazie izopropanolu i diglukonianu chlorheksydyny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.