Coenzym Q10 Dr.Max, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: DR.MAX
35,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100009980

Suplement diety zawierający koenzym Q10.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: nośnik (olej sojowy), składniki otoczki (żelatyna, glicerol, woda oczyszczona, barwniki: tlenki żelaza), koenzym Q10, substancja glazurująca (wosk pszczeli), octan DL-alfa-tokoferylu.

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

Każda kapsułka zawiera: Zawartość
w 1 kapsułce
% RWS*
w 1 kapsułce
Koenzym Q10 60 mg nie określono
Witamina B1 (Tiamina)
1,1 mg 100

* RWS – referencyjna wartość spożycia

Waga

Masa netto: 44,5 g netto

Właściwości

Każda kapsułka zawiera koenzym Q10 oraz witaminę E. Witamina E przyczynia się do ochrony elementów komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.