Colfarm Gastromin Fast, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
9,39

O produkcie: Colfarm Gastromin Fast, suplement diety, 30 kapsułek

100020572

Opis

Gastromin FAST to suplement diety w kapsułkach stworzony z myślą o osobach skarżących się na częste wzdęcia, uczucie pełności po posiłku i odbijanie.

Właściwości

Unikatowa kompozycja wyciągów z ziół wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i jelit. Wyciąg z karczocha wspiera produkcję soków trawiennych, pracę wątroby oraz dróg żółciowych. Wyciąg z kopru pomaga przy wzdęciach, wyciąg z anyżu wspomaga komfort trawienny i pomaga przy uczuciu pełności. Melisa korzystnie wpływa na zdrowie układu trawiennego i jelit, pomaga przy odbijaniu oraz napięciu nerwowym żołądka i jelit.

Tabela

Składniki Zawartość w 1 kapsułce
Węgiel 100 mg
Wyciąg z kopru
otrzymany z suszonego kopru
45 mg
675 mg
Wyciąg z melisy
Otrzymany z suszonej melisy
10 mg
70 mg
Wyciąg z karczocha
Otrzymany z suszonego karczocha
10 mg
60 mg
Wyciąg z anyżu
Otrzymany z suszonego anyżu
20 mg
80 mg

Skład

Składniki: węgiel, żelatyna wołowa, wyciąg z kopru, wyciąg z anyżu, wyciąg z melisy, wyciąg z karczocha, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: celuloza, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.

Jak stosować

Doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:1 kapsułka 1 raz dziennie.

Producent

COLFARM
Wojska Polskiego 3
Mielec

Typ produktu

Suplement diety

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Gastromin FAST to suplement diety w kapsu\u0142kach stworzony z my\u015bl\u0105 o osobach skar\u017c\u0105cych si\u0119 na cz\u0119ste wzd\u0119cia, uczucie pe\u0142no\u015bci po posi\u0142ku i odbijanie.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.