Controly W02, ciśnieniomierz nadgarstkowy

Szybki i bardzo miarodajny ciśnieniomierz nadgarstkowy automatyczny.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

68,09

O produkcie: Controly W02, ciśnieniomierz nadgarstkowy

100011404

Opis

Ciśnieniomierz Kieszonkowy W02 jest w pełni automatycznym aparatem do pomiaru ciśnienia krwi u osób dorosłych w domu, gabinecie lekarskim 4lub pielęgniarskim. Umożliwia szybki i wiarygodny pomiar ciśnienia skurczowego i rozkurczowego krwi oraz pulsu za pomocą metody oscylometrycznej. Aparat oferuje zatwierdzoną klinicznie dokładność i został zaprojektowany w sposób przyjazny dla użytkownika.

Właściwości

Pporęczny aparat dedykowany wszystkim tym, którzy pragną mieć pod stałą kontrolą swoje zdrowie, a jednocześnie nie chcą rezygnować z aktywnego trybu życia.

Zintegrowany mankiet nadgarstkowy umożliwia wygodne stosowanie w każdych warunkach. Urządzenie zapewnia potwierdzoną klinicznie dokładność i zapamiętuje nawet 180 ostatnich pomiarów, dzięki czemu pozwala na kompleksową diagnozę oraz zapewnia dobrą podstawę do badań w razie konieczności konsultacji ze specjalistą.

Funkcja MotionSense wykrywa niepożądany ruch ciała i informuje o konieczności powtórzenia badania w celu uzyskania poprawnych wyników, a dodatkowe opcje takie jak pomiar pulsu i detekcja arytmii serca ostrzegają przed dodatkowymi konsekwencjami.


Dystrybutor

HYDREX DIAGNOSTICS SP. Z O.O.SP.K.

Producent

Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k.
ul. T. Zana 4, 04-313 Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.