Corega, pasta 2w1 do mycia protez zębowych i zębów, 75 ml

Marka: COREGA

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,88

O produkcie: Corega, pasta 2w1 do mycia protez zębowych i zębów, 75 ml

100007724

Opis

COREGA pasta do protez 2 w 1 została specjalnie stworzona do mycia protez zębowych i zębów.

Właściwości

Dwufunkcyjne środki do czyszczenia protez zębowych i zębów, takie jak Corega pasta 2w1, pozwalają znacznie uprościć codzienne zabiegi pielęgnacyjno-higieniczne. Formuła produkt powstała z uwzględnieniem szczególnych wymagań stawianych przed tego rodzaju preparatami. Dzięki temu składniki zawarte w paście jednocześnie pomagają w dokładnym oczyszczaniu jamy ustnej z nagromadzonych bakterii i zanieczyszczeń, wspierają ochronę naturalnych zębów i nie zarysowują delikatnej struktury protezy.

  • Składniki aktywne pomagają w usuwaniu przebarwień.
  • Fluor długotrwale chroni naturalne szkliwo i zapobiega próchnicy.
  • Składniki odpowiedzialne za miętowy smak pasty wspierają utrzymywanie długotrwałego uczucia świeżości.

Jak działa Corega pasta 2w1?

Corega pasta 2w1 zawiera składniki, które pomagają w utrzymywaniu odpowiedniej higieny zębów i protezy zębowej. Jej formuła została wzbogacona o fluor, który wspiera ochronę naturalnych zębów. Co ważne, pasta nie powoduje zarysowań na delikatnej strukturze protezy. Produkt Corega pasta 2w1 ma przyjemny miętowy smak, a jego składniki pomagają w utrzymywaniu długotrwałego uczucia świeżości i usuwaniu przebarwień.

Jak długo można stosować Corega pasta 2w1?

Preparat Corega pasta 2w1 zaleca się stosować co najmniej 1 raz dziennie — w celu wyczyszczenia protezy i 2-3 razy dziennie — w celu umycia naturalnych zębów. Produktu można używać przez dowolnie długi okres, wedle własnych potrzeb. Należy zaprzestać stosowania pasty w razie wystąpienia podrażnień.


Skład INCI

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, PEG-6, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Cocamidopropyl Betaine, Carrageenan, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Hydroxide, Limonene. ZAWIERA: Sodium Fluoride (1450 ppm fluoride)

Przeznaczenie

Do stosowania powyżej 12 roku życia.

Pojemność

75 ml

Uwagi

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. W razie wystąpienia podrażnienia, przerwać stosowanie produktu. Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik pasty.

Producent

GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.