Cosinus spray Zatoki i Nos, spray, 60 ml

Marka: COSINUS

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

18,49

Klienci kupili również

O produkcie: Cosinus spray Zatoki i Nos, spray, 60 ml

100018024

Opis

Spray wspomagający usuwanie nadmiaru wydzieliny z jam nosa oraz wyżej zlokalizowanych obszarów zatok przynosowych.

Właściwości

Wspomaga usuwanie nadmiaru wydzieliny z jam nosa oraz wyżej zlokalizowanych obszarów zatok przynosowych. Zawiera składniki nawilżające oraz działa łagodnie przeciwbakteryjnie. Na powierzchni błon śluzowych tworzy film – barierę przed wnikaniem substancji alergizujących i potęgujących stan zapalny. Wspomaga naturalne procesy gojenia otarć i uszkodzeń. Regularnie stosowany pozwala utrzymać zdrowy stan błon śluzowych nosa i zatok przynosowych. Receptura Cosinus jest oparta o naturalne ekstrakty i oleje roślinne. Ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej oraz olej z pachnotki zwyczajnej poprzez działanie powlekające wspomagają naturalną wilgotność jam nosowych, zmiękczają śluzówkę i wpływają na regenerację naturalnych funkcji obronnych zatok. Aromatyczny olejek z mięty pieprzowej aktywuje samooczyszczanie wyższych obszarów zatok poprzez upłynnienie wydzieliny co szybko udrażnia zatkany nos i ułatwia oddychanie. Gliceryna nawilża i pielęgnuje podrażnione błony śluzowe. Olejek z mięty pieprzowej ze wzglądu na zawartość mentolu wykazuje dodatkowo działanie przeciwbakteryjne.

Skład INCI

Składniki aktywne -ekstrakt z chrząstnicy kędzierzawej, olej z pachnotki zwyczajnej, olejek z mięty pieprzowej, gliceryna.

Jak stosować

Aplikacja od 18 roku życia do trzech razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.Ze względu na wysoką zawartość ekstraktów roślinnych preparat posiada naturalne ciemne zabarwienie (wydmuchiwana i wydzielina zostanie zabarwiona ekstraktem roślinnym). Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Pojemność

10 ml netto

Producent

PHARMACY LABORATORIES
Wisełki 57
Warszawa

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.