Curaprox CS 5460, szczoteczka do zębów Winter 2020, 2 sztuki

Dostępny
51,59

O produkcie

100039041

Curaprox CS 5460, szczoteczka do zębów Winter 2020, 2 sztuki zawiera włókna wykonane z nylonu, które delikatnie czyszczą powichrzenię zębów z płytki nazębnej. 

Właściwości

  • Delikatne czyszczenie dzięki włóknom CUREN®.
  • Skuteczne oczyszczanie powierzchni zębów dzięki gęsto ułożonym włóknom CUREN®.
  • Kompaktowa, lekko odchylona główka.
  • Ośmiokątna rączka pomaga użytkownikom trzymanie szczoteczki pod właściwym kątem.

Dziąsła kochają tę szczoteczkę: dzięki 5460 włóknom CUREN®. Szczoteczka CS 5460 ultra soft jest niezwykle delikatna i efektywna, popularna na całym świecie. 5460 włókien CUREN®,  o średnicy 0,1 mm.

Największym wrogiem dla płytki nazębnej jest delikatne włosie CUREN®: szczoteczki CS są niezwykle delikatne. 5460 włókien CUREN® na główce szczoteczki czyni ją niezwykle gęstą i efektywnie czyszczącą powierzchnię zębów. Podczas gdy jest ono delikatne dla dziąseł i zębów; jest wyjątkowo twarde dla płytki nazębnej. Każdy, kto spróbuje szczoteczki CS nie będzie chciał używać innych szczoteczek do zębów.

Szczoteczki do zębów CURAPROX nie tylko pomagają zapobiegać powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, ale także rozbijają i usuwają płytkę nazębną. Włókna CUREN® są inne, niż te wykonane z nylonu, pozostają tej samej miękkości w jamie ustnej kiedy są wilgotne jak i wtedy, kiedy są suche.

Dystrybutor

CURADEN Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Długosza 48
PL-51-162 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.