Curaprox, szczoteczka do zębów CS 5460 Winter 2019, różowa, 2 sztuki

Dostępny
47,63

O produkcie: Curaprox, szczoteczka do zębów CS 5460 Winter 2019, różowa, 2 sztuki

100036829

Opis

Curaprox, szczoteczka do zębów CS 5460 Winter 2019, różowa.


Właściwości

Zbliżają się zimowe dni - niech pada śnieg!

Zbliża się mróz, temperatury spadają - zima już jest! Jak co roku w Curaprox świętujemy sezon specjalną zimową edycją specjalną. Dostępna w dwóch opakowaniach, ta specjalna edycja jest zimowa, a jednocześnie miękka jak świeżo spadły śnieg ”.

Dziąsła kochają tę szczoteczkę: dzięki 5460 włóknom CUREN®. Szczoteczka CS 5460 ultra soft jest niezwykle delikatna i efektywna, popularna na całym świecie. 5460 włókien CUREN®,  o średnicy 0,1 mm.

Największym wrogiem dla płytki nazębnej jest delikatne włosie CUREN®: szczoteczki CS są niezwykle delikatne. 5460 włókien CUREN® na główce szczoteczki czyni ją niezwykle gęstą i efektywnie czyszczącą powierzchnię zębów. Podczas gdy jest ono delikatne dla dziąseł i zębów; jest wyjątkowo twarde dla płytki nazębnej. Każdy, kto spróbuje szczoteczki CS nie będzie chciał używać innych szczoteczek do zębów.

Szczoteczki do zębów CURAPROX nie tylko pomagają zapobiegać powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, ale także rozbijają i usuwają płytkę nazębną. Włókna CUREN® są inne, niż te wykonane z nylonu, pozostają tej samej miękkości w jamie ustnej kiedy są wilgotne jak i wtedy, kiedy są suche.

·         Delikatne czyszczenie dzięki włóknom CUREN®

·         Skuteczne oczyszczanie powierzchni zębów dzięki gęsto ułożonym włóknom CUREN®

·         Kompaktowa, lekko odchylona główka

·         Ośmiokątna rączka pomaga użytkownikom trzymanie szczoteczki pod właściwym kątem


Dystrybutor

CURADEN POLSKA SP. Z O.O.

Producent

Curadent


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.