CutisHelp Mimi, emulsja do mycia włosów i ciała, 200 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

37,87

O produkcie

100001395

Emulsja do mycia ciała i włosów noworodków, niemowląt i dzieci.

Właściwości

Delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia.
Nawilża i odżywia skórę i włosy.
Działa kojąco, zmniejszając napięcia skóry i podrażnienia.
Działa antybakteryjnie.
Nie narusza naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.

Skład INCI

aqua, sodiul laureth sulfosuccinate, cocamidopropyl betaine, sodiul laureth sulfate, glycerine, peg-7 glyceryl cocoate, peg-200 glyceryl palmate, polysorbate 20, sorbit, cannabis sativa oil, tocoferol acetate, aloe vera extract, peg aminopropyl dimeticone, parfum.
Substancja biologicznie czynna:
CANNABIS SATIVA OIL - farmakopealny olej konopny.
Pozostałe składniki aktywne i podłoża: wit. E (octan tokoferolu), wyciąg z aloesu, gliceryna.

Jak stosować

Zaleca się stosować do codziennego mycia i/lub kąpieli. Niewielką ilość preparatu należy rozprowadzić na skórę i/lub włosy. Można stosować bezpośrednio na skórę, na myjkę lub do wody w zależności od potrzeb, upodobań lub wskazań specjalisty.

Przeznaczenie

Codzienna pielęgnacja oczyszczająca delikatnej, wrażliwej i nadwrażliwej skóry i włosów noworodków, niemowląt i starszych dzieci.
Pielęgnacja oczyszczająca, wspomagająca schematy profilaktyczno- terapeutyczne takich dolegliwości jak: . atopowe zapalenie skóry (AZS) kontaktowe zapalenie skóry . odsłoneczne zapalenie skóry, pokrzywka i innego rodzaju objawy alergii skórnej.
Pielęgnacja oczyszczająca skóry suchej lub narażonej na czynniki zakłócające funkcjonowanie płaszcza hydro-lipidowego (chlorowana woda, UV).

Pojemność

200 ml

Uwagi

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników zawartych w preparacie.

Wszystkie preparaty CutisHelp mimi przechowywać w temperaturze od 5°C do 25°C, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
W zależności od partii nasion konopnych poszczególne partie preparatów mogą różnić się kolorem, co wynika z naturalnych właściwości oleju z nasion konopi siewnych i nie ma żadnego wpływu na jego jakość i skuteczność.

Seria

MImi

Dystrybutor

DermaProfil Sp. z o.o., ul. Promienna 34, 05-077 Warszawa

Producent

Basilea Pharma & Cosmeceutical

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.