Cynk Dr.Max, suplement diety, 100 tabletek

Marka: DR.MAX
22,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100009982

Suplement diety pomagający zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: Substancje wypełniające (celuloza, hydrolizowany kolagen, skrobia ziemniaczana), cytrynian cynku trójwodny, składniki otoczki (alkohol poliwinylowy, poliwinylopirolidon, glikol polietylenowy, talk, barwnik (dwutlenek tytanu)), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

Każda tabletka zawiera
Zawartość w 1 tabletce (%RWS*)
Cynk
15 mg (150*)

*% referencyjnej wartości spożycia

Waga

Masa netto: 30 g netto

Właściwości

Cynk pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Wysoka biodostępność dzięki zastosowaniu cynku organicznego w postaci cytrynianu cynku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.