Cheers Cytrynian Magnezu+Cynk+Witamina B6, suplement diety, 90 kapsułek

Dostępny
62,98

O produkcie: Cheers Cytrynian Magnezu+Cynk+Witamina B6, suplement diety, 90 kapsułek

100050120

Opis

Cheers Cytrynian Magnezu+Cynk+Witamina B6, suplement diety, 90 kapsułek to preparat zawierający witaminę B6 oraz mierały - cynk i magnez.


Właściwości

  • Wysoka biodostępność wszystkich składników.
  • Produkt clean label, bez sztucznych dodatków, barwników oraz konserwantów.
  • Najwyższej jakości wegetariańskie kapsułki HPMC (Vcaps® Plus) bez substancji żelujących.
  • Składniki preparatu wspomagają prawidłową pracę mięśni.
  • Zmniejszają uczucie zmęczenia.
  • Wspomagają funkcjonowanie systemu nerwowego.
  • Wzmacniają system odpornościowy.

Cynk bierze udział w metabolizmie białek, wpływa na poprawne funkcjonowanie systemu trawiennego poprzez utrzymanie poprawnej równowagi kwasowo-zasadowej. Odgrywa istotną rolę w procesie podziału komórek oraz chroni jest przed stresem oksydacyjnym. Cynk przyczynia się także do właściwej kondycji układu kostnego, skóry, paznokci i włosów. Wspiera sprawność intelektualną, wpływając na funkcjonowanie procesów poznawczych. 

Magnez jest jednym z najważniejszych pierwiastków, który uczestniczy w niemal wszystkich procesach zachodzących w organizmie. Uczestnicząc w przemianie składników odżywczych, warunkuje poprawną gospodarkę energetyczną organizmu i pozwala zmniejszyć uczucie zmęczenia. Jest niezbędny dla poprawnego funkcjonowania systemu nerwowego, przez co wpływa na utrzymanie dobrego nastroju i funkcji psychologicznych. Jego działanie obejmuje także regulację napięcia mięśni i właściwej równowagi elektrolitycznej. Magnez wspomaga utrzymanie prawidłowego funkcjonowania tkanki kostnej. 

Witamina B6 przyczynia się do poprawnego działania układu nerwowego. Wpływa dobroczynnie na procesy myślowe i pamięć. Przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Jest aktywna w procesie krwiotwórczym, wspomagając produkcję czerwonych krwinek. Zwiększa przyswajalność magnezu w organizmie.


Tabela

Składniki aktywne Zawartość w 3 kapsułkach  RWS* 
Magnez 320 mg 85%
Cynk 10 mg 100%
Witamina B6  1,4 mg  100% 

RWS% - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: Sole magnezowe kwasu cytrynowego; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; mąka ryżowa; cytrynian cynku; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.


Przeznaczenie

Suplementacja składników preparatu. 


Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

Ewmar-Ness,
ul. Zaruskiego 3 41-219
Sosnowiec


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.