Dermicin, aerozol na ciemieniuchę, 30 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

27,90

O produkcie

100018491

Dermicin to zestaw do leczenia ciemieniuchy.

Właściwości

Specjalistyczny zestaw Dermicin® zapewnia kompleksowe postępowanie terapeutyczne i pielęgnacyjne w leczeniu ciemieniuchy (niemowlęcego łojotokowego zapalenia skóry). Opakowanie zawiera butelkę z aerozolem (serum), szczotkę chirurgiczną i grzebień. Serum Dermicin® wchłania się w skórę i rozmiękcza łuski, przywraca funkcje ochronne skóry. Szczotka chirurgiczna z gąbką i grzebień służą do usuwania oraz wyczesywania przywierającej, złuszczonej skóry.

Skład

Składniki: olej z nasion Borago Officinalis (ogórecznik lekarski), skwalan, octan tokoferylu (witamina E), olej z nasion Helianthus Annuus (słonecznik zwyczajny), wyciąg z liści Rosmarinus officinalis (rozmaryn lekarski).

Jak stosować

Zdjąć nasadkę zabezpieczającą z rozpylacza butelki zawierającej serum Dermicin®. Serum Dermicin® rozpylić 2-krotnie na dłoni i wmasować na obszarze objętym łojotokowym zapaleniem skóry. Powtórzyć czynność, jeśli obszar objęty łojotokowym zapaleniem skóry jest rozległy, np. skóra głowy. Ważne, aby rozprowadzić na skórze wystarczającą ilość serum Dermicin®. Pozostawić do wchłonięcia, nie spłukiwać. Stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem), aż do ustąpienia łojotokowego zapalenia skóry. Leczenie zwykle trwa 1-4 tygodni.

Przeznaczenie

W leczeniu ciemieniuchy (niemowlęcego łojotokowego zapalenia skóry).

Waga

Objętość netto: 30 ml

Producent

Vitamed
ul. Ostrowskiego 24
97-213 Smardzewice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.