Dexeryl Emolient Krem do Skóry Suchej i Atopowej, 250 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

25,88

O produkcie

100045267

Dexeryl Emolient Krem do Skóry Suchej i Atopowej, 250 g to wyrób medyczny przeznaczony do zwalczania dolegliwości związanych z suchością skóry, która towarzyszy takim schorzeniom, jak atopowe zapalenie skóry czy rybia łuska oraz rumień wywołany radioterapią

Właściwości

Skład preparatu został dobrany tak, aby przywracać odpowiedni poziom nawilżenia skórze. Dexeryl® krem tworzy na skórze powłokę ochronną, zapobiegając utracie wody, tworzy także barierę osłaniającą przed uszkadzającym działaniem czynników zewnętrznych.

Dodatkowo zawarty w produkcie glicerol ułatwia zachowanie równowagi wodnej w obrębie skóry. Składniki Dexeryl® krem zmniejszają nasilenie istniejących i przeciwdziałają nowym podrażnieniom.

 

Skład

Glicerol, wazelina biała, parafina ciekła, monostearynian glicerolu, kwas stearynowy, dimetykon, makrogol 600, trolamina, kopolimer akryloamidu i akryloilodimetylotaurynianu, izoheksadekan, polisorbat, glikol pentylenowy, etyloheksylogliceryna, karbomer, woda oczyszczona.

Jak stosować

Krem przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nałożyć cienką warstwę kremu na skórę raz lub dwa razy na dobę. W razie potrzeby można stosować częściej, do 6 razy na dobę.

Po każdym użyciu należy dokładnie zakręcić tubkę.

Dzienne spożycie

Stosować jeden-dwa razy dziennie, do 6 razy dziennie.

Przeznaczenie

Pielęgnacja skóry suchej i skłonnej do atopii.

Ostrzeżenia

Nie stosować na rany, nie połykać i nie stosować na oczy. Krem nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Z uwagi na brak wystarczających danych nie zaleca się jednoczesnej aplikacji kremu i innych produktów o działaniu miejscowym. W razie wątpliwości należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego personelu medycznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 30°C.

Producent

Pierre Fabre Dermo-Cosmetic
45, place Abel - Gance, Boulonge, Francja
Paryż

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.