Diagnostic Ciśnieniomierz ProAfib, automatyczny, naramienny, 1 sztuka

Naramienny, dokładny ciśnieniomierz, 2 pomiary, uniwersalny rozmiar.

Dostępny
144,98

O produkcie: Diagnostic Ciśnieniomierz ProAfib, automatyczny, naramienny, 1 sztuka

100013925

Opis

Diagnostic Ciśnieniomierz ProAfib automatyczny naramienny, 1 sztuka to wyrób medyczny z innowacyjną technologia DuoAfib – urządzenie wykonuje automatycznie dwa pomiary – gwarantując bardzo dokładny wynik i komfort podczas pomiaru.


Właściwości

Ciśnieniomierze automatyczne z powodzeniem wypierają modele ręczne, ponieważ są dużo wygodniejsze. Pomiar ciśnienia z użyciem nowszych technologii jest znacznie szybszy, a otrzymany wynik jest od razu automatycznie analizowany i zapisywany w pamięci. Ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib posiada innowacyjną technologię Duo Afib, która umożliwia wykonanie dwóch kolejnych pomiarów oraz automatyczną analizę otrzymanych wyników, dzięki czemu ryzyko błędu jest minimalne.

Ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib to sprzęt medyczny najwyższej jakości, przeznaczony do mierzenia ciśnienia skurczowego i rozkurczowego krwi. Aparat umożliwia również pomiar tętna za pomocą metody oscylometrycznej. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest funkcja wykrywania migotania przedsionków. Wczesne zdiagnozowanie tej przypadłości oraz wdrożenie odpowiedniej farmakoterapii znacząco redukują prawdopodobieństwo wystąpienia udaru.

Jak działa ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib?

Ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib to automatyczne urządzenie do wykonywania pomiarów ciśnienia skurczowego i rozkurczowego, kontroli tętna oraz wykrywania migotania przedsionków. W zestawie znajdują się uniwersalny mankiet oraz cyfrowy, czytelny wyświetlacz.

Kiedy stosować ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib?

Ciśnieniomierz Diagnostic Pro Afib służy do pomiarów ciśnienia oraz tętna w warunkach domowych. Jest to sprzęt prosty i intuicyjny w obsłudze. Dodatkową zaletą urządzenia jest sygnał źle założonego mankietu oraz ruchu w czasie pomiaru.


Dystrybutor

DIAGNOSIS S.A.

Producent

DIAGNOSIS S.A.
ul. Gen. W. Andersa 38A,
15-113 Białystok

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.