Dicoflor, suplement diety, 5 ml

14,95
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie

100013750

Suplement diety Dicoflor to produky zawierający żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG o potwierdzonym w licznych badaniach klinicznych bezpieczeństwie stosowania.

Ostrzeżenia

Na dnie butelki może być widoczny osad, który nie wpływa na jakość produktu.Produkt ma postać zawiesiny koloru żółtego lub pomarańczowego o charakterystycznym zapachu oleju kukurydzianego.Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Po pierwszym otwarciu, produkt należy spożyć w ciągu 30 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

BAYER PHARMA
Aleje Jerozolimske 158
Warszawa

Skład

Składniki: olej kukurydziany, liofilizowane żywe kultury bakterii (Lactobacillus rhamnosus GG), emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych.

Jak stosować

Wstrząsnąć przed spożyciem. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37°C. Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków.

Tabela

Składniki 5 kropli 10 kropli
Lactobacillus rhamnosus GG 5x109 żywych kultur bakterii 10x109 żywych kultur bakterii

Waga

5 ml netto

Dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 5-10 kropli.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.