DicoTUSS 3+, Syrop na Kaszel od 3 roku życia, 100 ml

Dostępny
32,99

O produkcie: DicoTUSS 3+, Syrop na Kaszel od 3 roku życia, 100 ml

100022654

Opis

Dicotuss to suplement diety zawierający ekstrakty z bluszczu i czarnego bzu, cynk i N-acetylo-L-cysteinę dla dzieci od 3 roku życia.


Właściwości

Dicotuss to suplement diety zawierający ekstrakty z bluszczu i czarnego bzu, cynk i N-acetylo-L-cysteinę. Czarny bez i cynk wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Rośliny, z których ekstrakty są zawarte w Dicotuss, czyli bluszcz i czarny bez, były starannie wyselekcjonowane pod kątem bezpieczeństwa i jakości oraz analizo- wane zgodnie z najbardziej zaawansowanymi metodami, zapewniającymi brak niebezpiecznych zanieczyszczeń i optymalną ilość komponentów aktywnych, aby zapewnić skuteczność produktu.


Jak stosować

Należy spożywać bezpośrednio doustnie, najlepiej poza posiłkami. W celu prawidłowego użycia produktu zaleca się zasięgnąć porady lekarza. Załączona do opakowania miarka ze skalą jest przydatna do prawidłowego odmierzenia dawki. Wszelkie różnice w kolorze i smaku oraz możliwa obecność osadów nie są oznaką zmiany jakości produktu a są związane z roślinnym pochodzeniem składników.

Dzienne spożycie

należy stosować 0,5 ml/kg masy ciała (maksymalna dawka: 20 ml / dzień).

 Wstrząsnąć przed użyciem. 


Ostrzeżenia

  • Przestrzeganie zasad zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

  • Suplement diety nie może zastępować zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować, jeśli opakowanie jest uszkodzone.

  • Nie stosować po upływie daty ważności podanej na opakowaniu.


Waga

Objętość netto: 100 ml

Dystrybutor

Vitis Pharma Sp. z o.o.

ul. Chmielna 85/87,

00-805 Warszawa, Polska


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.