Dierol krople, suplement diety, 8 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

23,18

O produkcie: Dierol krople, suplement diety, 8 ml

100009447

Opis

Suplement diety w postaci zawiesiny doustnej, zawierający probiotyczny szczep Saccharomyces boulardii.

Właściwości

Dierol® krople to wyjątkowy preparat, ponieważ zawiera jeden z najlepiej poznanych i przebadanych szczepów – Saccharomyces boulardii. Jego skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone w wielu badaniach naukowych z udziałem dzieci i dorosłych. Saccharomyces boulardii zdobył zaufanie lekarzy specjalistów gastroenterologów, pediatrów i neonatologów na całym świecie.Szczep Saccharomyces boulardii:

• Stanowi osłonę organizmu podczas przyjmowania antybiotyku,

• Nie wymaga przechowywania w lodówce.

Szczep Saccharomyces boulardii, który zachowuje swoją aktywność w przewodzie pokarmowym nawet pomimo działania soków żołądkowych i antybiotyku (z wyjątkiem preparatów przeciwgrzybiczych). Zaczyna działać zaraz po podaniu, już w żołądku. W przeciwieństwie do osłonowych preparatów bakteryjnych nie wymaga kolonizacji jelita, co zazwyczaj trwa 2-3 dni.Zaraz po podaniu następuje namnażanie kultur Saccharomyces boulardii i rozpoczyna się dobroczynne działanie preparatu w całym przewodzie pokarmowym.

Tabela

Składniki

Niemowlęta i dzieci < 3. roku życia:
2 x 11 kropl

Dzieci ≥ 3. roku życia i dorośli:
22 krople
Saccharomyces boulardii250 mg250 mg
Cynk3 mg (30% RWS*)3 mg (30% RWS*)

*RWS - % realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia 


Skład

Rafinowany olej z oliwek; Saccharomyces boulardii; glukonian cynku; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.

Jak stosować

Preparat najlepiej podawać w trakcie posiłku. Wewnątrz butelki znajdują się 2 kuleczki ze stali nierdzewnej, które pomagają w uzyskaniu jednorodnej zawiesiny. Przed użyciem energicznie wstrząsać butelką przez ok. 15 sekund po czym niezwłocznie odmierzyć odpowiednią ilość kropli na łyżeczkę. Podać bezpośrednio doustnie lub dodać do niewielkiej ilości płynu (wody, soku lub mleka) o temperaturze pokojowej. Popić obficie. Na dnie może tworzyć się osad, który nie stanowi wady produktu.

Dzienne spożycie

• niemowlęta i dzieci < 3. roku życia- 11 kropli (0,4 ml) 2 razy dziennie

• dzieci ≥ 3. roku życia i dorośli- 22 krople (0,8 ml) raz dziennie.


Przeznaczenie

- w trakcie i po antybiotykoterapii

- w podróży


Ostrzeżenia

Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi pokarmami/płynami. Nie stosować z preparatami przeciwgrzybiczymi.Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.Produkt przeznaczony dla niemowląt (od 6.miesiąca życia), dzieci oraz dorosłych.Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.Po pierwszym otwarciu zużyć w ciągu 2 miesięcy.

Producent

Polski Lek

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.