Diomax Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

25,99

O produkcie

100011240

Suplement diety w tabletkach z diosminą, hesperydyną, escyną i rutyną.

Właściwości

Głównymi składnikami preparatu DioMax są zmikronizowane i oczyszczone: diosmina, hesperydyna, escyna i rutyna. Diosmina pozyskiwana jest z kasztanowca pospolitego (Aesculus hippocastanum). Przyczynia się ona do prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego oraz pomaga zapobiegać niewydolności żylnej, jednocześnie łagodząc uczucie ciężkości nóg.

Tabela

Każda tabletka zawiera 1 tabl. %RWS*/1 tabl.
diosmina 450 mg -
hesperydyna 50 mg -

wyciąg z kasztanowca zawierający 
> 20% escyny

150 mg
30 mg

-

-
rutyna 20 mg -


*Referencyjnej Wartości Spożycia.

Skład

Składniki: Diosmina mikronizowana, substancja wypełniająca (celuloza), ekstrakt z kasztanowca pospolitego (escyna ≥ 20%), hesperydyna 95%, stabilizator (powidon K30), składniki otoczki (stabilizator: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: talk, substancja zagęszczająca: celuloza, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza), substancja przeciwpieniąca (cytrynian trietylu), stabilizator (beta-cyklodekstryna), rutyna 95%, substancja zagęszczająca (karboksymetyloceluloza sodowa), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:1 tabletka dziennie

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiacych piersią.

Waga

Masa netto: 58 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.