Diosmilegs, żel, 100 ml

Dostępny
6,84

O produkcie: Diosmilegs, żel, 100 ml

100017915

Opis

Diosmilegs gel to kosmetyk w formie żelu przeznaczony do pielęgnacji skóry nóg, szczególnie polecany dla osób ze skłonnością do obrzęków nóg oraz sportowców.

Preparat dzięki kombinacji ekstraktu z kwiatów kasztanowca, ekstraktu z liści miłorzębu japońskiego, ekstraktu z owoców cytryny oraz diosminy wspomaga utrzymanie odpowiedniej kondycji skóry nóg łagodząc obrzęki i uczucie ciężkości nóg. Dodatkowo dzięki obecności mentolu pozostawia przyjemne uczucie chłodu.

Właściwości

Diosmilegs żel do nóg to produkt, w którego składzie znajdują się ekstrakty z kwiatów kasztanowca i liści miłorzębu japońskiego. W połączeniu z ekstraktem z owoców cytryny oraz heparyny stanowi to wyjątkową kompozycję, która pozytywnie wpływa na kondycję kończyn dolnych. Za dobroczynne działanie żelu Diosmilegs odpowiadają ekstrakty z kasztanowca i miłorzębu japońskiego (będące bogatym źródłem escyny, bioflawonoidów, garbników), które wyraźnie wzmacniają i zwiększają szczelność naczyń krwionośnych. Substancje te odpowiadają też za zmniejszenie ich napięcia i zmiękczenie skóry.

Na co działa Diosmilegs?

Żel ma działanie nawilżające i ujędrniające. Odbudowuje uszkodzoną skórę powstałą na skutek intensywnej aktywności fizycznej. Po zastosowaniu żelu następuje chłodzące uczucie odprężenia. Stany obrzękowe ulegają zmniejszeniu i szybko znika uczucie ciężkości nóg.

Jak stosować Diosmilegs?

Produkt ma postać żelu przeznaczonego do użytku zewnętrznego. Naturalne składniki pozwalają na długotrwałe używanie żelu Diosmilegs, jeśli nie występują żadne skutki uboczne. Niewielką ilość produktu należy nanieść na nogi i delikatnie wmasować je w ciało.

Kiedy brać Diosmilegs?

Preparat wykazuje działanie wzmacniające naczynia krwionośne oraz korzystny wpływ na mikrokrążenie skóry. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza opuchliznę. Zawiera składniki działające przeciwobrzękowo, dlatego warto go stosować w czasie, gdy nogi są wyraźnie opuchnięte i zmęczone na skutek długiego stania czy chodzenia lub po wysiłku fizycznym.


Skład INCI

Aqua, Propylene Glycol, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Citrus Limonum Fruit Extract, GinkgoBiloba Leaf Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Triethanolamine,Carbomer, Sodium Hydroxide, Menthol, Diosmine

Jak stosować

Stosować na umytą i suchą skórę 2 lub 3 razy dziennie. Nakładać na powierzchnię skóry nóg i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia żelu.

Przeznaczenie

Łagodzenie objawów zmęczonych nóg, obrzęków i uczucia ciężkości nóg.

Ostrzeżenia

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną skórę. W przypadku kontaktu z oczami należy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Pojemność

Objętość netto 100 ml.

Producent

Nordfarm Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 37 lokal 2.43
02-672 Warszawa

Typ produktu

Kosmetyk

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Diosmilegs gel to kosmetyk w formie \u017celu przeznaczony do piel\u0119gnacji sk\u00f3ry n\u00f3g, szczeg\u00f3lnie polecany dla os\u00f3b ze sk\u0142onno\u015bci\u0105 do obrz\u0119k\u00f3w n\u00f3g oraz sportowc\u00f3w. ","tag":"none"}]},{"tag":"p"},{"html":"Preparat dzi\u0119ki kombinacji ekstraktu z kwiat\u00f3w kasztanowca, ekstraktu z li\u015bci mi\u0142orz\u0119bu japo\u0144skiego, ekstraktu z owoc\u00f3w cytryny oraz diosminy wspomaga utrzymanie odpowiedniej kondycji sk\u00f3ry n\u00f3g \u0142agodz\u0105c obrz\u0119ki i uczucie ci\u0119\u017cko\u015bci n\u00f3g. Dodatkowo dzi\u0119ki obecno\u015bci mentolu pozostawia przyjemne uczucie ch\u0142odu.","tag":"none"}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu