Opis
Jednorazowe zatyczki do uszu.
Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu
Cena za 1 szt.: 1,31 zł
Jednorazowe zatyczki do uszu.
Stopery do uszu AudioMax Classic Dr Max służą do ochrony uszy i kanały słuchowego przed negatywnym wpływem nadmiernego hałasu. Pomagają również zadbać o komfort i jakościowy sen.
Stopery do uszu AudioMax Classic Dr Max blokują dostęp nadmiaru dzięków i hałasu do kanału słuchowego, dzięki czemu chronią przed ich negatywnym wpływem. Pomagają również odpocząć i zrelaksować się podczas podróży.
Uformować palcami pożądaną średnicę. Delikatnie włożyć stopery do uszu, uważając, aby nie umieścić ich zbyt głęboko. Obecność stoperów w uszach nie powinna powodować bólu ani dyskomfortu. Stopery do uszu AudioMax Classic Dr Max przeznaczone są wyłącznie do jednorazowego użytku, nie należy stosować tej samej pary stoperów ponownie.
Stopery do uszu AudioMax Classic Dr Max nie powinny być stosowane przez osoby z problemami laryngologicznymi oraz chorobami w obrębie narządu słuchu.
Przed włożeniem do ucha należy uformować palacami pożądaną średnicę.
Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.