Ginkgo Biloba Dr.Max, suplement diety, 40 + 40 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
43,99

O produkcie

100037188

Suplement diety zawierający wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego.

Właściwości

Produkt zawiera wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), który wspomaga prawidłowe mikrokrążenie i utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie krążenia obwodowego, co jest szczególnie ważne w przypadku oczu i uszu, ponieważ przyczynia się do utrzymania normalnego widzenia i słyszenia.

Tabela

Każda kapsułka zawiera  Zawartość/1 kaps.  % RWS*/1 kaps. 
 Wyciąg z liści Ginkgo biloba  60 mg  -

*Referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: olej sojowy, składniki otoczki [żelatyna, substancja zagęszczająca (glicerol), woda oczyszczona, barwnik (karmel)], wyciąg z liści Ginkgo biloba (ginkgolidy 6 %, glikozydy flawonowe 24 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), substancja glazurująca (wosk pszczeli), emulgator (lecytyna z soi).

Jak stosować

Doustnie. 

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Może zmniejszać krzepliwość krwi. Produkt jest przeciwwskazany u osób uczulonych na soję lub inne składniki produktu.

Waga

2 × 22 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.