Glycerol Suppositories Dr.Max, czopki glicerynowe 2,2g, 12 sztuk

Marka: DR.MAX
Dostępny
8,49
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100038009

Czopki glicerynowe 2,2 g.

Właściwości

Czopki glicerynowe są wyrobami medycznymi przeznaczonymi do bardzo delikatnego opróżniania treści jelitowej w zagęszczonych lub twardych stolcach, miejscowo podrażniają śluzówkę odbytu, a jednocześnie działają nawilżająco podczas wypróżniania.

Gliceryna zawarta w czopku wspomaga wypróżnianie, zmiękcza i nawilża stolec. Zwiększa objętość stolca w dolnej części jelita grubego i ułatwia wypróżnianie.

Skład

Gliceryna, stearynian sodu, woda.

Jak stosować

Rozerwać folię powyżej spiczastego końca czopka i usunąć opakowanie. Włożyć czopek do odbytnicy, najpierw spiczastym końcem. Efekt pojawia się w ciągu 30 minut od użycia. Pojedynczy czopek glicerynowy jest przeznaczony do natychmiastowego jednorazowego użycia. Ponowne zastosowanie nie jest ani możliwe, ani wykonalne.

Dzienne spożycie

Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze: 1 czopek dziennie.

Przeznaczenie

Dla dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych.

Ostrzeżenia

Nie używać tego wyrobu medycznego w przypadku ostrego bólu brzucha lub innego bólu nieznanego pochodzenia. Nie stosować również w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek składnik czopków glicerynowych lub w przypadku wcześniejszych stanów zapalnych lub pęknięć w okolicy odbytu lub krwawienia z hemoroidów. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Nie używać po upływie terminu ważności, który jest podany na opakowaniu. 

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.