Glycerol Suppositories Kids Dr.Max, czopki glicerynowe 1g dla dzieci, 12 sztuk

Marka: DR.MAX
Dostępny
8,99

O produkcie

100038010

Czopki glicerynowe 1g dla dzieci.

Właściwości

Czopki glicerynowe są wyrobami medycznymi przeznaczonymi do bardzo delikatnego opróżniania treści jelitowej w zagęszczonych lub twardych stolcach, miejscowo podrażniają śluzówkę odbytu, a jednocześnie działają nawilżająco podczas wypróżniania.

Gliceryna zawarta w czopku wspomaga wypróżnianie, zmiękcza i nawilża stolec. Zwiększa objętość stolca w dolnej części jelita grubego i ułatwia wypróżnianie.

Skład

Gliceryna, stearynian sodu, woda.

Jak stosować

Rozerwać folię powyżej spiczastego końca czopka i usunąć opakowanie. Włożyć czopek do odbytnicy, najpierw spiczastym końcem. Efekt pojawia się w ciągu 30 minut od użycia. Pojedynczy czopek glicerynowy jest przeznaczony do natychmiastowego jednorazowego użycia. Ponowne zastosowanie nie jest ani możliwe, ani wykonalne.

Dzienne spożycie

Dzieci w wieku 1 roku i starsze: 1 czopek dziennie. Stosowanie czopków u dzieci poniżej 1 roku życia należy skonsultować z lekarzem.

Przeznaczenie

Dzieci w wieku 1 roku i starsze.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Nie używać po upływie terminu ważności, który jest podany na opakowaniu.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.