Magnesium B6 Gold Dr.Max, suplement diety, 30 tabletek

Linia produktów: VMS
Dostępny
14,99

O produkcie: Magnesium B6 Gold Dr.Max, suplement diety, 30 tabletek

100045729

Opis

Magnesium B6 Gold Dr. Max, suplement diety, 30 tabletek to suplement diety zawierający w składzie magnez w postaci diglicynianu magnezu. Składnik ten wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. 


Właściwości

Składniki preparatu:

  • zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia,
  • wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mięśni.*

Produkt zawiera magnez w postaci diglicynianu magnezu, który jest wysoce przyswajalny przez organizm człowieka.

*Magnez i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Magnez pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.


Tabela

Każda tabletka zawiera  Zawartość/1 tabl.   Zawartość/2 tabl.  % RWS**/1 tabl. % RWS**/2 tabl. 
 Magnez  100 mg  200 mg  26,6  53,3
 Witamina B6  2,1 mg  4,2 mg  150  300
**Referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: Diglicynian magnezu, substancja zageszczajaca (celuloza mikrokrystaliczna), maltodekstryna, stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancja wypełniająca (fosforany wapnia), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), chlorowodorek pirydoksyny, trójglicerydy sredniołancuchowe, stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy), substancja przeciwzbrylająca (talk).


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 tabletki.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.


Waga

Masa netto: 38,4 g


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Typ produktu

Suplement diety

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.