Dr Scott Zestaw Dziecięcy do Mycia Zębów Guma Balonowa, pasta do zębów, szczoteczka do zębów dla dzieci, kubek i osłonka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,37

O produkcie: Dr Scott Zestaw Dziecięcy do Mycia Zębów Guma Balonowa, pasta do zębów, szczoteczka do zębów dla dzieci, kubek i osłonka

100020899

Opis

Szczoteczka wraz z pastą mogą być przechowywane w kubku, tworząc poręczny zestaw, idealny do przedszkola lub w podróży. Migający minutnik, wbudowany w szczotkę sprawi, że mycie zębów stanie się doskonałą zabawą.

Właściwości

Migająca szczoteczka Dr Scott została zaprojektowana specjalnie w celu realizacji tego trudnego zadania. Włosie Premium Tynex DuPont o zaokrąglonych końcówkach zapewnia optymalne czyszczenie całej powierzchni zębów, jednocześnie dbając o ochronę dziąseł przed podrażnieniem. Ergonomiczny trzonek daje gwarancję mocnego chwytu i jest ściśle dopasowany do niewielkich rozmiarów dziecięcych dłoni.W model wbudowano minutnik, który wyznacza optymalny czas szczotkowania – po minucie dla dolnej i górnej partii zębów. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk zlokalizowany w korpusie, a odliczanie zostanie rozpoczęte. Jego widocznym znakiem będzie miganie całej szczoteczki. Żywe kolory i atrakcyjne grafiki zwierząt zainteresują najmłodszych i zachęcą ich do troski o uzębienie, która stanie się prawdziwą atrakcją i świetną zabawą dla dziecka. Czas spędzony na tak pomyślanej rozrywce to także okazja dla rodziców. Wspólne chwile w łazience mogą stać się pretekstem do codziennych domowych lekcji na temat zdrowych nawyków i dbania o higienę. Produkt spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i jest w pełni bezpieczny.Migająca szczoteczka Dr Scott bawi i uczy odpowiedniej postawy, która z pewnością zaowocuje cennym przyzwyczajeniem oraz pięknym i zdrowym uśmiechem najmłodszych członków rodziny.


Pasta do zębów:
- Pasta do zębów dla dzieci w wieku 2-8 lat.
- Specjalnie dopasowana do wieku zawartość fluorku sodu ( 500 ppm F) pomaga chronić zęby przed próchnicą i ubytkami.
-Ulubiony smak gumy balonowej.
- Pasta przeznaczona do zębów mlecznych oraz pierwszych stałych.
-Skład zapewnia kompleksową ochronę jamy ustnej. 40 ml.


Skład

Pasta do zębów: Aqua (woda), Sorbitol, Hydrated Silica (uwodniona krzemionka), Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Fluoride (fluorek sodu), Tocopheryl Acetate, Sodium C14-C16, Olefin Sulfonate, Sodium Saccharin, Aroma, Mica, Titanium Dioxide, Cl 74160.

Producent

HYDREX
Tomasza Zana 4
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.