Dr Scott Zestaw Dziecięcy do Mycia Zębów Truskawka, pasta do zeębów dla dzieci, szczoteczka do zębów dla dzieci, kubek i osłonka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,37

O produkcie: Dr Scott Zestaw Dziecięcy do Mycia Zębów Truskawka, pasta do zeębów dla dzieci, szczoteczka do zębów dla dzieci, kubek i osłonka

100020900

Opis

Szczoteczka wraz z pastą mogą być przechowywane w kubku, tworząc poręczny zestaw, idealny do przedszkola lub w podróży. Migający minutnik, wbudowany w szczotkę sprawi, że mycie zębów stanie się doskonałą zabawą.

Właściwości

Migająca szczoteczka Dr Scott została zaprojektowana specjalnie w celu realizacji tego trudnego zadania. Włosie Premium Tynex DuPont o zaokrąglonych końcówkach zapewnia optymalne czyszczenie całej powierzchni zębów, jednocześnie dbając o ochronę dziąseł przed podrażnieniem. Ergonomiczny trzonek daje gwarancję mocnego chwytu i jest ściśle dopasowany do niewielkich rozmiarów dziecięcych dłoni.

W model wbudowano minutnik, który wyznacza optymalny czas szczotkowania – po minucie dla dolnej i górnej partii zębów. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk zlokalizowany w korpusie, a odliczanie zostanie rozpoczęte. Jego widocznym znakiem będzie miganie całej szczoteczki. Żywe kolory i atrakcyjne grafiki zwierząt zainteresują najmłodszych i zachęcą ich do troski o uzębienie, która stanie się prawdziwą atrakcją i świetną zabawą dla dziecka. Czas spędzony na tak pomyślanej rozrywce to także okazja dla rodziców. Wspólne chwile w łazience mogą stać się pretekstem do codziennych domowych lekcji na temat zdrowych nawyków i dbania o higienę. Produkt spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i jest w pełni bezpieczny.

Migająca szczoteczka Dr Scott bawi i uczy odpowiedniej postawy, która z pewnością zaowocuje cennym przyzwyczajeniem oraz pięknym i zdrowym uśmiechem najmłodszych członków rodziny.

Pasta do zębów:
-4 Pasta do zębów dla dzieci w wieku 2-8 lat.
-4 Specjalnie dopasowana do wieku zawartość fluorku sodu ( 500 ppm F) pomaga chronić zęby przed próchnicą i ubytkami.
-4Ulubiony smak gumy balonowej.
-4Pasta przeznaczona do zębów mlecznych oraz pierwszych stałych.
-4 Skład zapewnia kompleksową ochronę jamy ustnej.
-40 ml.

Skład

Pasta do zębów:
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Fluoride, Sodium C14-C16 Olefin Sulfonate, Sodium Saccharin, Propylparaben, Methylparaben, Aroma, CL16255.

Producent

HYDREX
Tomasza Zana 4
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.