Ducray Hidrosis Control, antyperspirant w kulce 48h, 40 ml

Marka: DUCRAY

Antyperspirant w kulce dla mężczyzn, redukuje zapach i ilość potu.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,69

O produkcie: Ducray Hidrosis Control, antyperspirant w kulce 48h, 40 ml

100013445

Opis

Antyperspirant w kulce.

Właściwości

Antyperspirant w kulce Ducray Hidrosis Control został opracowany z myślą o osobach z problemem nadmiernej potliwości. Jest wysoce skuteczny. Jak pokazują badania*, zapewnia pełną ochronę nawet do 48 godzin, a u 35% respondentów nawet do 72 godzin po zastosowaniu. Hypoalergiczna formuła, testowana pod kontrolą dermatologiczną, zawiera 68% składników pochodzenia naturalnego. Charakteryzuje ją wysoka tolerancja, brak drażniącego zapachu oraz brak alkoholu.

W Ducray Hidrosis Control znajdują się tylko w pełni przebadane składniki – rycynolan cynku, skrobia ryżowa, sześciowodny chlorek aluminium oraz cytrynian trietylu. Produkt jest przeznaczony do każdego typu skóry, w tym do skóry wrażliwej. Aby zachować suchość pod pachami, wystarczy niewielka ilość kosmetyku. Dzięki czemu jest on bardzo wydajny, opakowanie starczy na wiele tygodni normalnego użytkowania.

Jak działa antyperspirant Ducray Hidrosis Control?

Antyperspirant Ducray Hidrosis Control ma wiele właściwości, które skupiają się na zapewnieniu komfortu pod pachami. Formuła kosmetyku ogranicza wilgoć, zatrzymuje nieprzyjemne zapachy. Oczyszcza skórę i ogranicza namnażanie bakterii bytujących na powierzchni skóry. Rycynolan cynku działa dezynfekująco, wiąże związki lotne tworzące się w wyniku działania bakterii. Skrobia ryżowa nawilża, nadaje skórze gładkości, jest polecana do skóry wrażliwej i atopowej. Rozkład cytrynianu trietylu przez bakterie powoduje uwalnianie związków bezwonnych.

Jak stosować antyperspirant Ducray Hidrosis Control?

Antyperspirant jest przeznaczony do codziennego stosowania. W razie potrzeb można go używać nawet kilkukrotnie w ciągu doby. Preparat należy nakładać na czystą i suchą skórę. Można go używać przez dłuższy okres, bez ograniczeń czasowych i częstotliwości.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania antyperspirantu Ducray Hidrosis Control?

Ducray Hidrosis Control jest przebadany dermatologicznie, tolerują go nawet osoby z wrażliwą skórą. Przeciwwskazaniem do jego stosowania jest nadwrażliwość na którąkolwiek substancję aktywną lub pomocniczą. Nie stosować na otwarte rany, uszkodzenia oraz na podrażnioną skórę zaraz po goleniu lub depilacji przy użyciu wosku.

Czy antyperspirant Ducray Hidrosis Control jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Nie zaleca się, aby antyperspirant był stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Wybrane składniki preparatu mogą wnikać w głąb skóry i oddziaływać na organizm ciężarnej.

* https://www.ducray.com/pl-pl/hidrosis-control/hidrosis-control-antyperspirant-w-kulce-do-skory-pod-pachami


Skład INCI

WATER (AQUA). ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE. PENTYLENE GLYCOL. PPG-15 STEARYL ETHER. STEARETH-2. STEARETH-21. DIMETHICONE. BHT. CETRIMONIUM CHLORIDE. CITRIC ACID. LYSINE. ORYZA SATIVA (RICE) STARCH (ORYZA SATIVA STARCH). PROPYLENE GLYCOL. SCLEROTIUM GUM. TRIETHYL CITRATE. ZINC RICINOLEATE.

Jak stosować

Nakładać codziennie na czystą i suchą skórę. Nie stosować na uszkodzoną skórę oraz po goleniu.

Przeznaczenie

Nadmierna potliwość skóry pod pachami. Wszystkie typy skóry, również wrażliwa.

Pojemność

Objętość netto 40 ml.

Producent

Pierre Fabre
Belwederska 20/22,
00-762 Warszawa

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.