DuoLife Liquid Form Keratin Hair Complex, suplement diety, płyn, 750 ml

Suplement diety zawiera keratynę, która stymule wzrost i odbudowę włosów.

Dostępny
189,49

O produkcie: DuoLife Liquid Form Keratin Hair Complex, suplement diety, płyn, 750 ml

100012552

Opis

Keratin Hair Complex to suplement diety w płynnej formie bazujący na keratynie oraz zawartości naturalnych składników pochodzenia roślinnego.

Właściwości

DuoLife Liquid Form Keratin Hair Complex to suplement diety o naturalnym składzie, opracowany w celu utrzymania najlepszej kondycji włosów, skóry i paznokci. Kompozycja opatentowanych, standaryzowanych i klinicznie przebadanych surowców, bogatych w antyoksydanty, witaminy i aminokwasy, przyczynia się do stymulacji wzrostu włosów i paznokci oraz wspiera naturalne funkcje skóry.

Jak działa DuoLife Liquid Form Keratin Hair Complex?

DuoLife Liquid Form Keratin Hair Complex to suplement diety w formie płynnej, którego skład oparty jest na keratynie oraz zawartości naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Działanie zawartych w produkcie komponentów jest wszechstronne i prowadzi do uzyskania zdrowych, gęstych włosów.

 • Keratin Hair Complex wspomaga wzrost włosów

Ekstrakt z czarnego ryżu i opuncji stymuluje wzrost włosów poprzez indukcję do namnażania się komórek brodawkowych obecnych w mieszkach włosowych. Efektem są tak zwane „baby hair”, czyli delikatne, odrastające włoski przy skórze głowy.

 • Keratin Hair Complex ogranicza wypadanie włosów

Unikalna kompozycja składników została dobrana w celu optymalizacji procesu stymulacji i odbudowy włosów. Wszystkie składniki uzupełniają się wzajemnie tworząc płynną terapię Hair Nutrition Keratin. Formuła zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów.

 • Keratin Hair Complex dodaje włosom gęstości i objętości

Keratin Hair Complex zawiera owoc amla, który jest bogatym źródłem witaminy C. Jej niedobór powoduje pogorszenie stanu skóry głowy i negatywnie wpływa na proces tworzenia łodygi włosa. W związku z niedoborem tego składnika pojawić się może problem wypadania włosów. Zawarty w produkcie ekstrakt z pestek winogron wpływa na odżywienie i stymulację cebulek włosowych.

Kiedy brać DuoLife Liquid Form Keratin Hair Complex?

Suplement diety DuoLife Liquid Form Keratin Hair Complex to optymalny wybór do stosowania jako preparat wspomagający dla osób:

 • pragnących zachować dobrą kondycję włosów, skóry i paznokci;
 • ze skłonnością do wypadania włosów;
 • z cienkimi, słabymi włosami, rozdwajającymi się końcówkami;
 • z kruchymi i łamliwymi paznokciami;
 • z problemami skórnymi, np. trądzikiem.

Jak długo można stosować DuoLife Liquid Form Keratin Hair Complex?

Wszystkie składniki DuoLife Liquid Form Keratin Hair Complex są całkowicie naturalne i zostały poddane testom klinicznym. Badania wzrostu i kondycji włosów potwierdziły ich skuteczność.* Jest przeznaczony do stosowania zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, a podstawowe składniki wykorzystane w procesie formułowania wykazały skuteczność przy przyjmowaniu doustnym. **

*https://duolife.eu/marketing/karty-prod-rozszerzone/karty/segregator-produktow-rozszerzony_a4_keratin_PL_view_rt_2020-05-04.pdf
** https://myduolife.com/shop/products/1/780,duolife-keratin-hair-complex.html


Tabela

Składniki 25 ml 50 ml 100 ml
Witamina C 50 mg 100 mg 200 mg
RWS* 63% 125% 250%

RWS* - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: puree z owoców gujawy, sok z owoców malin, formuła ekstraktu z czarnego ryżu i kwiatów opuncji figowej standaryzowana na zawartość antocyjanów (250mg/50ml), ekstrakt z owoców amli standaryzowany na zawartość witaminy C, ekstrakt z organicznych pędów grochu (100mg/50ml), keratyna solubilizowana (100mg/50ml), ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (70mg/50ml), ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na zawartość polifenoli (50mg/50ml), ekstrakt z ziela skrzypu polnego (50mg/50ml).


Jak stosować

Doustnie, przed posiłkiem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 25ml do 50 ml raz dziennie.


Przeznaczenie

 • Pomaga włosom rosnąć
 • Hamuje ich wypadanie
 • Dodaje włosom gęstości i objętości.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Waga

Masa/objętość netto: 750 ml

Producent

DuoLife S.A.
ul. Topolowa 22,
32-082 Więckowice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.