Duolife RegenOil Liquid Gold TM, suplement diety, płyn, 250 ml

Suplement diety pełen kwasów Omega z 13 olejami tłoczonymi na zimno.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

159,81

Klienci kupili również

O produkcie: Duolife RegenOil Liquid Gold TM, suplement diety, płyn, 250 ml

100012554

Opis

DuoLife RegenOil Liquid Gold to prawdziwe “płynne złoto” wśród najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno. Tym, co wyróżnia DuoLife RegenOil Liquid Gold™ jest działanie oparte na bazie skomponowanych 13 olejów roślinnych, dobranych pod kątem działania przeciwutleniającego, wspomagających trwałość zawartych w produkcie kwasów Omega.

Właściwości

DuoLife RegenOil Liquid Gold to prawdziwe “płynne złoto” wśród najwyższej jakości olejów tłoczonych na zimno. Tym, co wyróżnia DuoLife RegenOil Liquid Gold jest działanie oparte na bazie skomponowanych 13 olejów roślinnych, dobranych pod kątem działania przeciwutleniającego, wspomagających trwałość zawartych w produkcie kwasów Omega. Stosunek kwasów Omega-3 do Omega-6 został zawarty w przedziale 1:1 do 1:5, pozwalającym zachować tzw. „złotą proporcję”. DuoLife RegenOil Liquid Gold jest cennym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, wpływających pozytywnie na dolegliwości dietozależne.

Witamina D3 obecna w produkcie pochodzi z porostów, a co z tym związane, jest formą odpowiednią dla wegan i wegetarian. Najczęściej dostępną witaminą D, pochodzenia roślinnego, jest witamina D2 - w niewielkiej ilości przyswajalna przez organizm ludzki, zaś witamina D3 jest zazwyczaj pochodzenia zwierzęcego, pozyskiwana najczęściej z lanoliny, wosku zwierzęcego, otrzymywanego podczas czyszczenia wełny owczej, tzw. „tłuszczopotem owczym”. Główną biologiczną funkcją witaminy D jest utrzymanie odpowiedniego poziomu wapnia i fosforu we krwi. Witamina D pomaga w przyswajaniu wapnia, niezbędnego do budowania i utrzymania mocnych, zdrowych kości i zębów. Witamina ta odgrywa kluczową rolę we wspomaganiu układu odpornościowego, funkcjonowania mięśni i podziałach komórkowych.

Tabela

5 ml zawiera
witamina K2 MK7 75mcg (100%)*
witamina D3 37,5mcg (750%)*
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: olej słonecznikowy, olej lniany, olej kukurydziany, olej słonecznikowy z ekstraktem z owoców rokitnika, olej konopny, olej z orzechów włoskich, olej słonecznikowy z ekstraktem z owoców z dzikiej róży, olej z kiełków pszenicy, olej z pestek winogron, olej z nasion sezamu, olej z nasion ostropestu, olej z orzechów macadamia, olej z orzechów cedrowych, naturalna witamina K2 MK7 (menachinon) pozyskana z ekstraktu z natto, naturalna witamina D3 (cholekalcyferol) pozyskana z porostów.

Jak stosować

Doustnie, podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 5 ml

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. W przypadku osób przyjmujących leki przeciwzakrzepowe produkt powinien być stosowany za zgodą lekarza.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 90 dni.
Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Waga

Masa/objętość netto: 250 ml

Producent

DuoLife S.A.
ul. Topolowa 22,
32-082 Więckowice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.