Durex Feel Thin Fetherlite Elite prezerwatywy, 18 szt.

Marka: DUREX
Dostępny
57,79

O produkcie

100015847

Durex Feel Thin Fetherlite Elite prezerwatywy, 18 szt. w standardowym rozmiarze wykonane zostały z przezroczystego lateksu, który pokryto slikonowym lubrykantem. Dzięki temu prezerwatywy zmniejszają tarcie i gwarantuje niezwykłe doznania seksualne.

Właściwości

 • Prezerwatywy w standardowym rozmiarze.
 • Kształt Easy-on zakończony zbiorniczkiem.
 • Wykonane z cienkiej, przezroczystej gumy lateksowej.
 • Zapewniają komfort i przyjemność podczas stosunku.
 • Pokryte silikonowym lubrykantem.
 • Wygodne w użyciu.
 • Testowane dermatologicznie i elektronicznie.

Prezerwatywy z linii Feel Thin Fetherlite Elite wyróżniają się innowacyjną konstrukcją, która jest cieńsza w porównaniu do prezerwatyw Durex Classic, dzięki czemu gwarantuje większą bliskość z partnerem. Standardowy rozmiar o szerokości nominalnej 56 mm i kształt Easy-on zakończony zbiorniczkiem zapewnia optymalne dopasowanie do członka, a przy tym świetną wytrzymałość i niezawodność, porównywalną do pozostałych produktów marki Durex.

Prezerwatywy pokryte zostały większą ilością silikonowego lubrykantu, przez co zwiększają poślizg i satysfakcję podczas stosunku, a także niwelują nieprzyjemne uczucie tarcia. Dzięki odpowiedniej budowie prezerwatywy Durex gwarantują bardzo dobrą ochronę przed ciążą, chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz wirusem HIV. Produkt został przetestowany dermatologicznie i elektronicznie, co potwierdza bezpieczeństwo podczas jego stosowania nawet przez osoby z wrażliwą i delikatną skórą.

Jak stosować

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE
PRZED UŻYCIEM

Sprawdź datę ważności na opakowaniu. Jeśli folijka, w której znajduje się prezerwatywa jest w widoczny sposób uszkodzona, należy ją wyrzucić i użyć nowej prezerwatywy z nieuszkodzonego opakowania. Załóż prezerwatywę, zanim penis dotknie drugiej osoby. Pomaga to zapobiec ciąży i możliwości zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową podczas seksu waginalnego, analnego i oralnego.

INSTRUKCJA UŻYWANIA

 1. Rozerwij opakowanie od ząbkowanej krawędzi. Obchodź się ostrożnie z prezerwatywą, gdyż może zostać uszkodzona paznokciami lub ostrymi przedmiotami.

 2. Upewnij się, że zrolowana krawędź jest po zewnętrznej stronie. Ściśnij końcówkę i umieść prezerwatywę na czubku członka w stanie wzwodu.

 3. Rozwiń prezerwatywę na całej długości członka. Zatrzymaj się i sprawdź, czy prezerwatywa nie ześlizguje się lub nie przylega zbyt ściśle do członka, ponieważ może to doprowadzić do jej uszkodzenia. Należy zdjąć prezerwatywę zaraz po wytrysku. Mocno przytrzymaj prezerwatywę u podstawy członka przed jego wyciągnięciem.

 4. Wrzuć folijkę i zużytą prezerwatywę do kosza. Nie wyrzucaj jej do toalety.

Przeznaczenie

Cienkie prezerwatywy z większą ilością lubrykantu

Ostrzeżenia

PRZECIWSKAZANIA

Prezerwatywa jest wykonana z naturalnego lateksu.Jeśli masz stwierdzoną alergię na lateks nie używaj tej prezerwatywy, ponieważ może spowodować reakcjealergiczne, w tym wstrząs anafilaktyczny.

KILKA OSTRZEŻEŃ

ZAPRZESTAŃ UŻYWANIA: jeśli poczujesz dyskomfort lub podrażnienie podczas używania prezerwatywy. Używaj prezerwatywy tylko raz. Ponowne użycie może zwiększać ryzyko uszkodzenia prezerwatywy i wystąpienia infekcji. Prezerwatywy mogą stać się przyczynązadławienia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli najpierw używaszprezerwatywy do seksu oralnego, należy użyć nowej prezerwatywy do każdego innego rodzajuseksu. Używaj tylko żeli intymnych zalecanych do używania z prezerwatywami. Te na bazie oleju (wazelina, oliwka dla niemowląt i niektóre pesaria) oraz niektóre leki miejscowe stosowanew okolicy członka lub pochwy mogą uszkodzić prezerwatywę. Do seksu analnego zastosuj żelintymny na zewnątrz prezerwatywy.

KIEDY NALEŻY ZASIĘGNĄĆ PORADY

Porozmawiaj z lekarzem lub farmaceutą, jeśli nie masz pewności, czy jesteś uczulony/uczulonana lateks, jeśli podrażnienie lub dyskomfort utrzymują się po użyciu lub jeśli stosowane są miejscowe leki w okolicy członka lub pochwy. Jeśli prezerwatywa pęknie lub przecieknie podczas stosunku należy jak najszybciej, w ciągu 72 godzin, skontaktować się z farmaceutą lub lekarzem.

Waga

18 sztuk

Producent

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.