Durex Intima Balance, żel intymny z prebiotykiem, 50 ml

Marka: DUREX
Dostępny
25,09

O produkcie: Durex Intima Balance, żel intymny z prebiotykiem, 50 ml

100045289

Opis

Durex Intima Balance żel intymny z prebiotykiem, 50 ml zapewnia większą satysfakcję podczas stosunku i pomaga utrzymać zrównoważone pH pochwy. Innowacyjna formuła na bazie wody zmniejsza uczucie suchości pochwy i wspiera rozwój dobrych bakterii.


Właściwości

Durex Intima Balance to żel stworzony z myślą o kobietach, które cierpią na suchość pochwy i chciałby zwiększyć przyjemność ze zbliżeń z partnerem. Znajdujące się w nim składniki aktywne pomagają nawilżyć zewnętrzne okolice intymne oraz zadbać, aby znajdowała się tam prawidłowa mikroflora bakteryjna. Produkt Durex Intima Balance sprawdza się podczas samego stosunku, a także w czasie gry wstępnej i masażu erotycznego.

W składzie tego żelu znajduje się między innymi kompleks PRO-pHTM. Tworzą go inulina i biolin. Są to naturalne cukry i prebiotyki, które stanowią pożywkę dla ważnych dla kobiecego zdrowia intymnego bakterii pałeczek kwasu mlekowego (Lactobacillus). Inulina wspomaga ich namnażanie oraz rozwój, co jest kluczowe dla zachowania równowagi mikrobiotycznej. Jednocześnie składniki aktywne znajdujące się w Durex Intima Balance wspomagają utrzymanie odpowiedniego poziomu pH w pochwie, który powinien utrzymywać się na poziomie od 3,5 do 4,5.

Dzięki temu panują w niej niekorzystne warunki do rozwoju groźnych drobnoustrojów.  W składzie tego produktu znalazł się również glikol propylenowy. Jest to związek hydrofilowy, który wspiera nawilżenie pochwy. Pomaga on zmniejszyć tarcie podczas stosunku i pozbyć się nieprzyjemnego uczucia suchości okolic intymnych w czasie zbliżeń z partnerem.

Formuła tego żelu intymnego została oparta bazie wody. Nie zawiera on w składzie sztucznych dodatków zapachowych oraz silikonów. Jest hipoalergiczny, nie uczula i nie podrażnia – był pod tym kątem testowany dermatologicznie*. Durex Intima Balance możesz stosować, używając podczas stosunku prezerwatyw poliizoprenowych oraz wykonanych z naturalnej gumy lateksowej, a także  gadżetów erotycznych.

Jak działa Durex Intima Balance?

Z wyników badań przeprowadzonych przez producenta Durex Intima Balance wynika, że 98% kobiet jest bardziej zadowolonych z życia seksualnego, od kiedy zaczęły stosować ten żel intymny*.  Dzieje się tak, gdyż znajduje się w nim m.in. betaina, pochodna gliceryny, która wspiera nawilżenie okolic intymnych. Tym samym pomaga ona zapewnić komfort podczas zbliżeń z partnerem, ograniczyć ryzyko bólu i podrażnień.

Jak stosować Durex Intima Balance?

Nasadkę opakowania Durex Intima Balance otwórz szybkim ruchem. Następnie, aby nałożyć na dłoń pożądana ilość żelu, delikatnie ściśnij butelkę. Niewielką ilość produktu nanieś bezpośrednio na okolice zewnętrznych narządów płciowych. Używaj tego produktu dopiero po założeniu prezerwatywy na członek.

*https://www.durex.pl/products/durex-zel-intymny-intima-balance-50ml


Jak stosować

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE
PRZED UŻYCIEM: Nadaje się do seksu waginalnego, analnego i oralnego, a także do użyciaz prezerwatywami z naturalnej gumy lateksowej oraz poliizoprenowymi prezerwatywami. Przechowuj w suchym, chłodnym miejscu z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego.

INSTRUKCJA UŻYWANIA: Otwórz korek, delikatnie ściśnij butelkę, aby zaaplikować żel. Jeśli używasz go razem z prezerwatywą, rozprowadź go na prezerwatywie, gdy jest już założona na członek.


Przeznaczenie

Żel intymny nawilżający

Ostrzeżenia

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA
Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Nie jest to środek antykoncepcyjny oraz nie zawiera środka plemnikobójczego. Może spowalniać ruchliwość plemników. Unikaj kontaktu z oczami, uszkodzoną skórą lub ranami. Zaprzestań używania, jeśli wystąpi podrażnienie. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli podrażnienie nie ustaje, doświadczasz ciągłej suchości pochwy, jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"tag":"strong","children":[{"html":"Durex Intima Balance \u017cel intymny z prebiotykiem, 50 ml ","tag":"none"}]},{"html":"zapewnia wi\u0119ksz\u0105 satysfakcj\u0119 podczas stosunku i pomaga utrzyma\u0107 zr\u00f3wnowa\u017cone pH pochwy. Innowacyjna formu\u0142a na bazie wody zmniejsza uczucie sucho\u015bci pochwy i wspiera rozw\u00f3j dobrych bakterii.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu