Durex Invisible XL, prezerwatywy, 10 sztuk

Marka: DUREX
Dostępny
38,96

O produkcie: Durex Invisible XL, prezerwatywy, 10 sztuk

100032372

Opis

Durex Invisible XL to prezerwatywy supercienkie, lateksowe, powiększone.


Właściwości

Durex Invisible XL to najcieńsze, powiększone prezerwatywy tej marki (cieńsze o 35% od innych modeli). Ich szerokość nominalna wynosi 57 mm. Są odpowiednie dla mężczyzn, którzy wolą szerszy rozmiar niż ten stosowany w przypadku standardowych produktów. To prezerwatywy o prostych, gładkich ściankach. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.

Durex Invisible XL to prezerwatywy, które przeszły testy elektroniczne. Każda seria bierze udział w 5 turach kontroli jakości. We wnętrzu produktów znajduje się silikonowy lubrykant. Durex Invisible XL zostały zakończone zbiorniczkiem. Produkt może być stosowany wyłącznie w połączeniu z żelami bezpiecznymi dla lateksu. Producent zaleca stosowanie dodatkowego lubrykantu na zewnątrz prezerwatywy podczas seksu analnego.

Produkt ma cienkie ścianki, których zadaniem jest zapewnić jak największe dopasowanie oraz poczucie bliskości pomiędzy partnerami. To antykoncepcja bez hormonów. Prezerwatywy Durex Invisible XL wykonano z naturalnej gumy lateksowej. Kształt Easy-On pomaga łatwiej i lepiej dopasować produkt do członka. Pomimo cienkich ścianek prezerwatywy Durex Invisible XL zostały zaprojektowane w taki sposób, by zachowywać maksymalne bezpieczeństwo podczas stosunku, pod warunkiem że są odpowiednio użytkowane.

Prezerwatywy Durex Invisible XL zostały wypełnione lubrykantem, który wpływa na nawilżenie. U osób uczulonych na którykolwiek z jego składników może powodować wysypkę, podrażnienia, pieczenie lub swędzenie. Lubrykant nie powinien mieć kontaktu z oczami. Nie należy stosować go również na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Należy pamiętać, że stosowanie prezerwatyw nie daje stuprocentowej ochrony przed ciążą, wirusem HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Jak prawidłowo używać Durex Invisible XL?

Prezerwatywy to skuteczna antykoncepcja tylko wtedy, gdy są stosowane w odpowiedni sposób. Do  Durex Invisible XL dołączono instrukcję użytkowania. Zgodnie z nią, w celu zastosowania produktu należy wyjąć go z opakowania, ścisnąć zbiorniczek znajdujący się na końcu i rozwinąć na członku. Zaraz po wytrysku wystarczy zdjąć prezerwatywę i odpowiednio zutylizować. Na folijce umieszczono logo marki Durex, które ułatwia rozpoznawanie dołu prezerwatywy w celu jej łatwiejszego nałożenia we właściwy sposób.

Jak utylizować Durex Invisible XL?

Po zastosowaniu prezerwatywy Durex Invisible XL należy związać ją i wyrzucić do kosza. Nie należy spłukiwać produktu w toalecie. Prezerwatywy są wyrobami jednorazowego użytku.


Jak stosować

Zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania.


Ostrzeżenia

Należy pamiętać, że żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową.


Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

Reckitt Benckiser Poland S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki


Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Durex Invisible XL to prezerwatywy supercienkie, lateksowe, powi\u0119kszone.","tag":"none"}]},{"tag":"p","children":[{"html":"\u00a0","tag":"none"}]},{"tag":"p","children":[{"html":"\u00a0","tag":"none"}]},{"tag":"p","children":[{"html":"\u00a0","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.