Durex Naturals Pure, żel intymny, 100 ml

Marka: DUREX
Dostępny
24,68

O produkcie: Durex Naturals Pure, żel intymny, 100 ml

100015848

Opis

Żel intymny, dla intymnej przyjemności

Właściwości

Durex Naturals Pure to delikatny żel intymny na bazie wody wyprodukowany w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. Może być stosowany w celu łagodzenia objawów suchości pochwy. Służy do nawilżania okolic intymnych w trakcie stosunku. Durex Natural pomaga pozbyć się bólu i dyskomfortu związanego z tarciem, a tym samym poprawia jakość życia seksualnego.

Poziom naturalnej lubrykacji miejsc intymnych zmienia się w zależności od wielu czynników, dlatego stosowanie żelu intymnego jest zupełnie naturalne. Największe nawilżenie występuje w trakcie owulacji. W pozostałych dniach cyklu miesiączkowego niektóre kobiety w czasie zbliżenia odczuwają dyskomfort. Nieprzyjemna suchość może też wynikać m.in. ze stosowania nieodpowiedniej diety, przyjmowania antybiotyków, doustnych środków antykoncepcyjnych lub narażenia na nadmierny stres i zmęczenie.

Żel Durex Natural zawiera odpowiednio przemyślaną kompozycję składników, które nie podrażniają i nie powodują reakcji alergicznych. Jego skład jest wolny od chemicznych dodatków zapachowych, syntetycznych substancji barwiących i parabenów. Nie ma smaku i zapachu. Receptura produktu została dopasowana do naturalnego środowiska okolic intymnych. Żel Naturals Pure ma przyjazne pH. Jego skład został wzbogacony o probiotyki, które wspierają utrzymanie odpowiedniej mikroflory bakteryjnej.

Dzięki zawartości inuliny, kwasu mlekowego i mleczanu potasu żel pomaga zadbać o odpowiednie nawilżenie okolic intymnych i zachować fizjologiczne pH. Dzięki temu przyczynia się do zmniejszenia ryzyka infekcji, podrażnień i zaczerwienień. Produkt Durex Natural został umieszczony w wygodnej butelce, która ułatwia aplikację. Żel ma przyjemną konsystencję. Nie brudzi i nie pozostawia śladów. Łatwo się zmywa. Formuła Durex Natural została przetestowana dermatologicznie*, aby produkt był łagodny i delikatny dla skóry.

Po co stosować żel intymny Durex Naturals Pure?

Możesz stosować lubrykanty takie jak żel intymny Durex Natural, aby uzyskać lepszą gładkość i większy komfort podczas stosunku.

Jak prawidłowo używać żelu intymnego Durex Naturals Pure?

Wiedza na temat tego, jak używać lubrykantu, pozwala czerpać jeszcze większą przyjemność ze zbliżenia. Możesz stosować żel Durex podczas seksu waginalnego, analnego i oralnego. Produkt jest odpowiedni do użycia z prezerwatywami z naturalnej gumy lateksowej i z poliizoprenu. Przed pierwszym zastosowaniem usuń folię zabezpieczającą. Aby użyć żelu, otwórz korek, delikatnie ściśnij i rozprowadź lubrykant.

*https://www.durex.pl/products/durex-naturals-pure-zel-intymny-100ml


Dystrybutor

RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Producent

Durex

Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"\u017bel intymny, dla intymnej przyjemno\u015bci","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.