SEPTONA EcoLife wata kosmetyczna, 100 g

Marka: SEPTONA

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

4,09

O produkcie: SEPTONA EcoLife wata kosmetyczna, 100 g

100045785

Opis

SEPTONA EcoLife wata kosmetyczna 100 g to produkt, który sprawdzi się w kosmetyczce, ale też w apteczce. Można używać jej do różnych zabiegów kosmetycznych, np. do oczyszczania skóry. Wata jest bardzo chłonna, dlatego nadaje się do leczenia ran.


Właściwości

  • Wata w 100% z bawełny z certyfikatem ECOCERT.
  • Produkt został przebadany mikrobiologicznie i dermatologicznie.
  • Wygodne w użyciu opakowanie Ecostring w 100% podlega recyklingowi.

Wata kosmetyczna bawełniana SEPTONA Ecolife 100 g została wykonana z włókien bawełny organicznej. Uprawa wspomnianej rośliny przebiegała bez użycia pestycydów. W rezultacie uzyskany surowiec jest bezpieczny i delikatny dla skóry (również tej wrażliwej) oraz bardziej przyjazny dla środowiska. Z myślą o ekologicznych rozwiązaniach powstało również opakowanie produktu, które w całości nadaje się do recyklingu.

Wata SEPTONA Ecolife jest środkiem higienicznym o wielu zastosowaniach – od pielęgnacji skóry po oczyszczanie i leczenie ran. Wyjątkowo czysta, miękka i delikatna, może być używana przez całą rodzinę, również przez posiadaczy cery wrażliwej ze skłonnością do podrażnień. Dzięki łagodnym dla skóry włóknom i organicznemu pochodzeniu nadaje się również dla niemowląt. Można z powodzeniem wykorzystać ją do zabiegów higienicznych stanowiących element opieki nad najmłodszymi domownikami, np. do przemywania okolic pieluszkowych. Wata kosmetyczna SEPTONA Ecolife składa się z delikatnie zbitych włókien. Umożliwiają one wygodne porcjowanie produktu w zależności od aktualnych potrzeb.


Skład

100% włókien bawełny organicznej

Waga

100 g netto

Dystrybutor

Medical I Cotton Mariusz Lubieniecki
ul. Srebrzyńska 42 29
94-203 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.