Ectilan Junior, spray, 20 ml

Dostępny
22,42

O produkcie

100014767

Spray Ectilan Junior to wyrób medyczny, który wspomaga leczenie stanów zapalnych gardła wywołanych przez infekcje bakteryjne i wirusowe. Może być stosowany u dzieci powyżej 1. roku życia.

Właściwości

Ektoina zawarta w sprayu Ectilan Junior wykazuje właściwości łagodzące stany zapalne i stabilizujące błony komórkowe. Ectilan Junior spray zawiera także nanokoloidy srebra, które ograniczają stan zapalny oraz wspomagają odzyskanie przez błonę śluzową funkcji ochronnej.

Skład

Wyciąg z chrząstnicy kędzierzawej, ektoina (Ectoin®), sorbitol, gliceryna, chlorek sody, kwas cytrynowy, aromat ananasowy, nanokoloid srebra.

Jak stosować

Dzieci powyżej 1. roku życia: rozpylić w kierunku gardła 1-2 dawki. Stosować dwa razy dziennie lub w zależności od potrzeb. Bezpośrednio po aplikacji nie należy pić, ani spożywać posiłków, aby zapewnić pełną skuteczność preparatu.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.Nie stosować u osób ze stwierdzoną alergią na srebro metaliczne.Przechowywać w temperaturze pokojowej.Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.Unikać kontaktu z oczami

Stosowac pod nadzorem osoby dorosłej.

Producent

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I
21-003 Ciecierzyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.