elmex Sensitive zestaw płyn do płukania jamy ustnej, 400 ml + pasta do zębów 75 ml gratis

Marka: ELMEX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,98

O produkcie

100042746

Zestaw SENSITIVE to produkty opracowane specjalnie do pielęgnacji i ochrony odsłoniętych szyjek zębów, które wywołują uczucie nadwrażliwości zębów.

Właściwości

Zatroszcz się o swoje zęby, korzystając z produktów elmex. Już dziś sprawdź zestaw elmex Sensitive na nadwrażliwość z aminofluorkiem, który pomaga w walce z nadwrażliwością zębów u dorosłych. Zestaw zawiera:

 • paste do zębów elmex Sensitive na nadwrażliwość 75 ml
 • płyn do płukania jamy ustnej elmex Sensitive na nadwrażliwość 400 ml

elmex SENSITIVE to linia produktów opracowana specjalnie do pielęgnacji i ochrony odsłoniętych szyjek zębów, które wywołują uczucie nadwrażliwości zębów.
Wskutek cofania się dziąseł, wrażliwe szyjki zębowe ulegają odsłonięciu. W wyniku tego bodźce zewnętrzne, takie jak ciepło czy zimno, kwaśne lub słodkie potrawy czy dotyk, mogą powodować ból oraz sprawiać, że szyjki zębowe stają się bardziej podatne na próchnicę.
Zarówno pasta jak i płyn do plukania jamy ustnej elmex Senitive zawierają w swoim składnie wysokoaktywny aminofluorek, który tworzy na powierzchni zębiny ochronną warstwę eliminującą dolegliwości bólowe. Efekt ten jest dodatkowo wzmacniany dzięki zawartości specjalnych substancji czyszczących. Aminofluorek chroni także szyjki zębowe przed próchnicą.

Pasta do zębów elmex SENSITIVE ma łagodne działanie ze względu na niski współczynnik ścieralności, aby uniknąć uszkodzenia delikatnej szyjki zębowej.
Zapewnia potrójnie skuteczne działanie i klinicznie udowodnioną ochronę dla nadwrażliwych zębów.

 1. Chroni: aminofluorek tworzy ochronną warstwę na odsłoniętych szyjkach zębowych.
 2. Wzmacnia: aminofluorek przyczynia się do wzmocnienia zębów oraz chroni jest przed próchnicą.
 3. Oczyszcza: zawiera substancje zapewniające skuteczne i łagodne działanie oczyszczający, dzięki czemu usuwa płytkę nazębną
  Dla dodatkowej ochrony nadwrażliwych zębów eksperci zalecają używanie miękkiej szczoteczki do zębów oraz wyspecjalizowanego płynu do płukania jamy ustnej.
  Pasta do zębów do codziennego stosowania zapewniająca ochronę nadwrażliwych zębów

Płyn do płukania jamy ustnej elmex® SENSITIVE z aminofluorkiem Przeciw Nadwrażliwości uzupełnia codzienne szczotkowanie, dbając o skuteczną ochronę i pomoc w nadwrażliwości zębów.
Stosowany wraz z pastą elmex® zapewnia 3 razy wyższa ochrona w porównaniu do szczotkowania z użyciem wyłącznie pasty do zębów* co potwierdzono w badaniach naukowych.
Płyn elmex jako jeden z niewielu płynów do płukania jamy ustnej w swoim składnie nie zawiera:

 • 0% alkoholu
 • 0% sztucznych barwników
  Główne korzyści wynikające ze stosowania płynu do płukania jamy ustnej elmex Sensitive:
 • Łatwy w użyciu.
 • Łagodna ochrona i przyjemny smak.
 • Uzupełnienie codziennego szczotkowania.
 • 3x większa ochrona, w porównaniu do szczotkowania z użyciem wyłącznie pasty do zębów*.

Aminofluorek tworzy ochronną warstwę na odsłoniętych szyjkach zębowych, chroniąc je przed działaniem bodźców zewnętrznych oraz próchnicą.
Zapytaj swojego stomatologa.
Wybierz pewność. Wybierz elmex.

*Zostało klinicznie potwierdzone, że dodatkowo stosując do pasty emlex® Sensitive płyn do płukania jamy ustnej zapewniamy 3 razy wyższą ochronę zębów przed próchnicą.

Skład INCI

Składniki pasty do zębów elmex Sensitive: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aromat, Sodium Saccharin, CI 77891, Zawiera: Olaflur (aminofluorek), 1400 ppm F¯ Składniki płynu do płukania ust elmex Sensitive : Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Glycerin, Aroma, Sodium Benzoate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, PVP/Dimethylaminoethylmethacrylate Polycarbamyl Polyglycol Ester, Saccharin, Hydroxyethylcellulose, Sodium Fluoride, Sodium Anisate. Zawiera: Olaflur (aminofluorek) i fluorek sodu, 250 ppm F-

Jak stosować

Stosowanie Płyn do płukania jamy ustnej:
Stosować dwa razy dziennie, nalać do nakrętki 10 ml płynu i płukać jamę ustną przez 30 sekund.

Przeznaczenie

Zestaw pasta do zębów i płukanka do jamy ustnej

Pojemność

400+75 ml netto

Producent

Colgate-Palmolive

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.