Eludril Classic, płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

Marka: ELUDRIL

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

39,50
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010919

Antyseptyczny i łagodzący płyn do płukania jamy ustnej.

Ostrzeżenia

Nie połykać. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w przypadku znanej alergii na którykolwiek ze składników płynu. Nie stosować w ciąży lub w czasie karmienia piersią. Przedłużone stosowanie może sporadycznie powodować brunatne przebarwienia zębów i języka, które znikają podczas szczotkowania. W niektórych przypadkach może wystąpić zmiana smaku, która na ogół ustępuje po pewnym czasie stosowania płynu. Zawiera Chlorobutanol. Zawiera alkohol (44,2% v/v).

Pojemność

500 ml netto

Producent

PIERRE FABRE
Belwederska 20/22
Warszawa

Przeznaczenie

Eludril Classic pomaga w załagodzeniu dolegliwości, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i powstawaniu oraz nasilaniu się problemów z dziąsłami.

Seria

Classic

Skład INCI

Glycerin, Alcohol, Water (Aqua), Chlorhexidine Digluconate, Chlorbutanol, CI 16255, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Flavor (Aroma), Limonene, Menthol (L-Menthol).

Jak stosować

Należy stosować go dwa razy dziennie po dokładnym wyszczotkowaniu i wypłukaniu zębów: rozcieńczyć 15 ml płynu Eludril Classic w letniej wodzie w ilości sięgającej kreski, uzyskując 45 ml roztworu. Przepłukać jamę ustną dwa lub trzy razy, aż do opróżnienia kubeczka. Stosować nieprzerwanie do dwóch tygodni

Właściwości

Dzięki zawartości składników o działaniu antybakteryjnym, płyn wspomaga redukować rozwój płytki nazębnej, wspomaga zapobiegać występowaniu po raz pierwszy lub pogorszeniu problemów z dziąsłami.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.