Biofarmacja Energy naturalny magnez z witaminą B6 i żeń-szeniem, 10 szt.

Dostępny
23,21

O produkcie: Biofarmacja Energy naturalny magnez z witaminą B6 i żeń-szeniem, 10 szt.

100047115

Opis

Biofarmacja Energy naturalny magnez z witaminą B6 i żeń-szeniem, 10 szt. przeznaczony jest dla osób z objawami niedoboru magnezu oraz witaminy B6. Naturalna receptura wspiera wytrzymałość, poprawia koncentrację i zwiększa poziom sił witalnych.


Właściwości

 • Suplement diety w saszetkach.
 • Smak truskawkowy.
 • Dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.
 • Polecany dla osób potrzebujących utrzymać koncentrację na wysokim poziomie.
 • Wspiera funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego.
 • Naturalny skład.
 • Certyfikat jakości i żywności.
 • 10-dniowa kuracja.

Naturalny suplement diety Biofarmacja Energy w saszetkach z proszkiem o smaku truskawkowym wyróżnia się innowacyjną recepturą na bazie 3 składników aktywnych, które wspierają wytrzymałość umysłową i koncentrację. Preparat ten opracowany został z myślą o osobach, którym towarzyszą objawy niedoboru magnezu i witaminy B6, takie jak uczucie zmęczenia, bolesne skurcze mięśni, problemy z koncentracją i spadek odporności.

Głównym składnikiem suplementu diety Biofarmacja Energy jest organiczny cytrynian magnezu pozyskiwany z Morza Martwego, który jest doskonale przyswajalny przez organizm. Składnik ten wspiera funkcjonowanie układu nerwowego i zmniejsza uczucie zmęczenia oraz znużenia. Witamina B6 pomaga zachować prawidłowy metabolizm energetyczny oraz optymalne funkcje psychologiczne. Ekstrakt z żeń-szenia sprzyja wzmocnieniu organizmu na działanie bodźców stresogennych i zwiększa wydolność organizmu.


Tabela

Składniki Zawartość w 1 saszetce
RWS*
Jony magnezu 300 mg 80%
Ekstrakt z korzenia żeń-szeń
100 mg -
Witamina B₆ 1,4 mg 100%

*RWS – Referencyjna wartość spożycia.


Skład

Składniki: cytrynian magnezu (naturalnie występujący w wodzie z Morza Martwego), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (łac. Panax Ginseng), erytrytol (substancja słodząca), naturalny aromat truskawkowy, sukraloza (substancja słodząca), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Jak stosować

Zawartość saszetki wymieszać z wodą / sokiem (200 ml) i wypić otrzymany roztwór. Proszek można również wsypać bezpośrednio do ust, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
Młodzież od 13 r.ż. I dorośli: 1 saszetka dziennie
Dzieci od 6 do 12 r.ż.: 1/2 saszetki

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu u dorosłych, młodzieży oraz dzieci od 6 r.ż, zgodnie z zalecanym spożyciem, wskazany dla pacjentów w celu:
 • redukcji zmęczenia,
 • dostarczenia zastrzyku energii,
 • dostarczenia witalności,
 • wsparcia funcjonowania układu nerwowego.

Ostrzeżenia

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 30°C. Chronić przed wilgocią.

Ostrzeżenia: Zalecana porcja do spożycia niezbędna dla uzyskania korzystnego działania: 1 saszetka. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia. W przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią lub innego, niż zalecane stosowanie, przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Wsypując preparat bezpośrednio do ust, wypij więcej wody, aby uniknąć zakrztuszenia się.


Waga

0,027 g netto

Producent

UAB "Netlife"
ul. Obywatelska 45b/13
65-736 Zielona Góra


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.