ENTERO acidolac, suplement diety, 10 kapsułek

Dostępny
12,29

O produkcie

100001964

Entero Acidolac przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w czasie trwania antybiotykoterapii i biegunki infekcyjnej.

Właściwości

Entero Acidolac przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w czasie trwania antybiotykoterapii i biegunki infekcyjnej.

Skład

Liofilizowane kultury drożdży szczepu Saccharomyces boulardii; fruktooligosacharydy (FOS); hydroksypropylometyloceluloza; substancja żelująca guma gellan; barwnik dwutlenek tytanu; substancja przeciwzbrylająca mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (zawiera soję).

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy połykać popijając wodą. W okresie antybiotykoterapii należy spożywać do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków.
Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi lub mrożonymi płynami lub pokarmami.

Przeznaczenie

Entero Acidolac, to specjalny suplement diety polecany do stosowania w czasie i po przyjmowaniu antybiotyków oraz w trakcie biegunki lub przy planowanym wyjeździe w inną strefę klimatyczną. Preparat zawiera czyste kultury niepatogennych drożdży szczepu Saccharomyces boulardii, które działają w świetle jelita i chronią układ pokarmowy przed zasiedleniem przez szkodliwe bakterie wywołujące choroby. Udowodniono również, że probiotyki mają korzystny wpływ na odporność organizmu i wspierają sprawną pracę układu trawiennego.

Waga

5,5 g

Producent

ZF POLPHARMA S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.