Equilibria Ultra Protective Sun Cream, krem do opalania SPF 50+, 50 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,99

O produkcie: Equilibria Ultra Protective Sun Cream, krem do opalania SPF 50+, 50 ml

100010254

Opis

Nawilżający krem do opalania z filtrami UVB i UVA filtry z faktorem ochrony SPF 50+ dla cery wrażliwej na promieniowanie słońca.

Właściwości

Odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecięcej. Łatwo się rozsmarowuje, nie pozostawia tłustych plam. Nawilża i pielęgnuje skórę dzięki zawartości pantenolu, ekstrakt z algi morskej – Laminaria ochroleuca oraz witaminy E. Wodoodporne, fotostabilne filtry UV. Odpowiednie do stosowania w warunkach ekstremalnych – w górach, nad morzem. Przetestowane dermatologicznie. Przetestowane na wodoodporność.

Skład INCI

 

Ostrzeżenia

Nie należy przebywać na słońcu zbyt długo, nawet pomimo zastosowania środków ochrony przeciw promieniowaniu słonecznemu. Niemowląt i małych dzieci nie należy narażać na bezpośrednie działanie słońca. Nadmierne wystawianie się na bezpośrednie działanie słońca stanowi poważne zagrożenie zdrowotne. Produkt należy stosować przed rozpoczęciem opalania. W przypadku stosowania niewystarczające ilości produktu wyraźnie zmniejsza się stopień ochrony. Żaden środek do opalania nie zapewnia 100% ochrony przeciw promieniowaniu słonecznemu. W przypadku kontaktu z okiem należy przeprowadzić płukanie dużą ilością wody oraz skorzystać z pomocy lekarza. Nie stosować wewnętrznie! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Należy używać jedynie zgodnie z przeznaczeniem. Należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed mrozem.

Pojemność

50 ml

Dystrybutor

Dr. Max sp. z o.o.

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.