Essetan Dr.Max, suplement diety, 40 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
13,99

O produkcie

100009988

Suplement diety zawierający cholinę, wyciąg z karczocha oraz wyciąg z rzodkwi.

Właściwości

Cholina przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny, do normalnego metabolizmu lipidów i do utrzymania prawidłowej funkcji wątroby. Wyciąg z karczocha wspomaga pracę wątroby i pęcherza żółciowego, przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi i metabolizmu lipidów we krwi, a także przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca, procesu trawienia i pracy jelit. Produkt zawiera również witaminy B1, B2, B6.

Tabela

Każda kapsułka zawiera: Zawartość
w 1 kapsułce
Zawartość
w 2 kapsułkach
% RWS*
w 2 kapsułkach
Cholina 4,4 mg 8,8 mg -  
Wyciąg z karczocha 50 mg 100 mg -  
Wyciąg z rzodkwi (4:1) 20 mg 40 mg -
Witamina B (Pirydoksyna) 0,7 mg 1,4 mg 100
Witamina B2 (Ryboflawina) 0,7 mg 1,4 mg 100
Witamina B1 (Tiamina) 0,55 mg 1,1 mg 100


* % referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: substancja wypełniająca (fosforan dwuwodny), lecytyna (źródło choliny), składniki otoczki (żelatyna, woda oczyszczona, barwniki (karmel, dwutlenek tytanu)), substancja zagęszczająca (celuloza), wyciąg z karczocha (Cynara scolymus), stabilizator (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), wyciąg z rzodkwi (Raphanus sativus radix), chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Jedna lub dwie tabletki dziennie po posiłku.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.

Waga

Masa netto: 30,8 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.