Essetivum Gold, suplement diety, 50 kapsułek

Suplement diety w formie kapsułek zawierający fosfolipidy sojowe.

Dostępny
10,74

Klienci kupili również

O produkcie: Essetivum Gold, suplement diety, 50 kapsułek

100023166

Opis

Essetivum Gold - suplement diety, zawierający specjalnie dobraną kompozycję składników aktywnych korzystnie wpływających na trawienie i pracę wątroby oraz dróg żółciowych. Jest to suplement diety w skład którego wchodzą między innymi pochodzące z ziaren soi fosfolipidy zawierające cholinę i fosfatydylocholinę.


Właściwości

Suplement diety Essetivum Gold zawiera w swoim składzie specjalnie wyselekcjonowaną kompozycję składników aktywnych, które korzystnie wpływają na pracę wątroby, dróg żółciowych oraz cały proces trawienia. Preparat zawiera m.in. fosfolipidy pozyskiwane z nasion soi. Wśród nich szczególne znaczenie dla wątroby ma cholina i fosfatydylocholina.

 • Pomagają one zapobiegać stłuszczeniu wątroby.
 • Przyspieszają metabolizm tłuszczów.
 • Stymulują regenerację komórek wątroby.

Poza fosfolipidami w składzie Essetivum Gold znajdziemy witaminy z grupy B.Wspierają one procesy detoksykacji zachodzące w wątrobie oraz obniżają ilość markerów prozapalnych. Obok fosfolipidów znacząco wpływają na usprawnienie funkcji wątroby.

Jak działa Essetivum Gold?

Wzbogaca dietę w fosfolipidy oraz witaminy z grupy B (witamina B2 i witamina B6). Składniki te mają właściwości wspierające prawidłowe funkcje wątroby. Stymulują regenerację komórek i zapobiegają stłuszczeniu narządu.

Kiedy brać Essetivum Gold?

Suplement diety Essetivum Gold dedykowany jest osobom, które chcą wzbogacić dietę w składniki wpływające na prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Preparat jest zalecany zwłaszcza w przypadku odczuwania dyskomfortu lub ucisku w prawym nadbrzuszu.

Jak długo można stosować Essetivum Gold?

Nie ma danych mówiących o ograniczeniach w długości stosowania preparatu firmy ALG Pharma Poland. Należy pamiętać o systematycznym dawkowaniu i nieprzekraczaniu 2 kapsułek w ciągu dnia.


Tabela

Składniki 1 kapsułka RWS (%)* 2 kapsułki RWS (%)*
fosfolipidy sojowe w tym:
cholina
fosfatydylocholina
300 mg
9 mg
79mg
600 mg
18 mg
158 mg
l-asparaginian l-ornityny w tym:
l-ornityna
10 mg
8,5 mg
20 mg
17 mg
witamina B2 (ryboflawina) 0,7 mg 50% 1,4 mg 100%
witamina B6 0,7 mg 50% 1,4 mg 100%

Skład

Składniki: fosfolipidy sojowe zawierające cholinę; żelatyna (składnik kapsułki), substancja wypełniająca: (celuloza mikrokrystaliczna); substancja przeciwzbrylająca: (sole magnezowe kwasów tłuszczowych); l-ornityna (l-asparaginian l-ornityny); barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza; witamina B2 (ryboflawina); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik: dwutlenek tytanu.

Jak stosować

doustnie, w trakcie posiłku, popijając wodą

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: spożywać dwa razy dziennie 1 kapsułkę lub jednorazowo 2 kapsułki w trakcie posiłku, popijając wodą.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu, dla osób powyżej 16 – tego roku życia.


Ostrzeżenia

 • Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 • Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 • Waga

  masa netto: 22,7 g

  Producent

  ALG Pharma Poland Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Kasprzaka 31
  01-234 Warszawa

  Typ produktu

  Suplement diety

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.