Febricold baby 1+ płyn, suplement diety, 120ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

20,01

O produkcie: Febricold baby 1+ płyn, suplement diety, 120ml

100020670

Opis

Febricold baby to suplement diety dla dzieci który daje wsparcie dla organizmu przy przeziębieniu i grypie.

Właściwości

Suplement diety FEBRICOLD baby zawiera kompleks naturalnych ekstraktów roślinnych - INFECT stoper - ekstrakt z owoców bzu czarnego, ekstrakt z owoców aceroli i ekstrakt z kwiatów lipy oraz cynk, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Standaryzowany ekstrakt z owoców bzu czarnego stanowi bogate źródło polifenoli i antocyjanów o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Acerola jest źródłem naturalnej witaminy C oraz flawonoidów, które zapobiegają utlenieniu witaminy C i przedłużają jej działanie w organizmie. Preparat wspiera organizm szczególnie w okresie przeziębienia i grypy. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1. roku życia.

Tabela

Nazwa składnika w porcji dziennej - 5 ml (1 łyżeczka)
Ekstrakt z owoców bzu czarnego, 400 mg
ekwiwalent użytych owoców bzu czarnego, w tym: 2 mg
10%polifenole 4 mg
Ekstrakt z owoców aceroli, w tym: 70 mg
25% naturalna witamina C 17,5 mg (21,9%RWS*)
Ekstrakt z kwiatostanu lipy, w tym: 50 mg
1% flawonoidy 0,5 mg
Cynk 1,5 mg (15%RWS*)

* RWS - referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: izomaltuloza, ekstrakt z owoców bzu czarnego Sambucus nigra zawierający 10% polifenoli, koncentrat soku z cytryny, ekstrakt z owoców aceroli Malpighia punicifolia zawierający naturalną witaminę C - 25%, ekstrakt z kwiatostanu lipy Tilia platyphyllos Scopoli zawierający 1% flawonoidów, naturalny aromat malinowy, koncentrat soku z czarnej marchwi, mleczan cynku (cynk).

Jak stosować

Do odmierzania produktu można użyć załączonej łyżeczki. Preparat do stosowania doustnego. Preparat przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Wystąpienie rozwarstwienia i delikatnego osadu wynika z zawartości składników naturalnych

Dzienne spożycie

Zalecana porcja do spożycia: 5 ml (1 łyżeczka) po posiłku.

Ostrzeżenia

  • Przechowywać FEBRICOLD baby w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu dobrze zamkniętą butelkę przechowywać w lodówce, nie dłużej niż 3 tygodnie.
  • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować produktu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników.

Waga

Objętość netto: 120 ml

Producent

NordFarm Spółka z o.o.
02-672 Warszawa,
ul. Domaniewska 37 lok. 2.43

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.