Fertilmate, plastry, 8 sztuk

Dostępny
67,98

O produkcie

100020166

Plastry chłodzące mosznę.

Właściwości

Fertilmate to specjalnie skonstruowane plastry hydrożelowe z naturalnym mentolem zapewniające mężczyźnie uczucie chłodzenia i komfortu. Chłodzące plastry o przyjemnym zapachu, cienkie, elastyczne oraz o wygodnym kształcie. Dopasowują się do każdego rozmiaru moszny. Nie wymagają zamrażania.

Zaleca się stosowanie FertilMate w ciepłe dni, podczas wielogodzinnej pracy oraz podczas snu, gdy temperatura moszny jest podwyższona.

Zostało naukowo udowodnione, iż częste przegrzewanie moszny prowadzi do zmniejszenia męskiej płodności a obniżenie o 2–5 stopni C temperatury jąder pomaga w leczeniu niepłodności oraz poprawie jakości nasienia.

Jeżeli tryb życia mężczyzny powoduje częste przegrzewanie moszny zaleca się zastosowanie przez cały okres spermatogenezy plastrów FertilMate, które pomogą wyprodukować plemniki i jakości wystarczającej do zapłodnienia.

Skład

Opakowanie zawiera 8 plastrów.

Jak stosować

Zaleca się stosowanie FertilMate w momentach, gdy jądra narażone są na podwyższoną temperaturę.

FertilMate powinien być stosowany przez 6 miesięcy choć wstępna poprawa może już nastąpić po 3 miesiącach. Stosuj jeden plaster w ciągu pracy oraz jeden w trakcie snu.

Przeznaczenie

Zaleca się stosowanie FertilMate w ciepłe dni, podczas wielogodzinnej pracy oraz podczas snu, gdy temperatura moszny jest podwyższona.

Producent

MEDIMES SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.