Filtr Dragon N99, do maski Casual II, rozmiar M, 1 sztuka

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Filtr Dragon N99, do maski Casual II, rozmiar M, 1 sztuka

100022102

Opis

Nasze filtry to kompletnie nowa idea i skuteczność na najwyższym poziomie. Dragon N99 AC posiada potwierdzoną testami skuteczność filtracji nawet o 30% wyższą niż filtry HEPA, stosowane w maskach przeciw smogowi innych producentów.


Właściwości

To jedyny na rynku produkt do masek antysmogowych sprawdzony przez niezależny Państwowy Instytut Badawczy CIOP. Możemy pochwalić się najwyższą skutecznością filtracji powietrza – filtry które znajdują się w maseczkach DRAGON skutecznie pochłaniają aż do 99,9% toksyn i zanieczyszczeń takich jak: pleśń, spaliny, pleśń, spaliny czy zawiesiny stałe PM1.0, PM2.5 i PM10 (smog). Tym sposobem produkty marki DRAGON ochraniają przed niebezpiecznymi następstwami chorób zakaźnych.

Aktywny węgiel używany w filtrach N99 jest odpowiedzialny za pochłanianie szkodliwych dla zdrowia metali ciężkich oraz częściowo neutralizuje brzydkie wonie. Te instrukcje są kierowane do każdego rodzaju maski, niezależnie od producenta czy gatunku filtra.

Filtr zatrzymuje takie zanieczyszczenia jak:
- Pyły zawieszone PM1,0, PM2,5 oraz PM10 (smog)
- Pyłki roślin
- Kurz
- Naskórek zwierząt
- Pył węglowy
- Spaliny
- Dym tytoniowy
- Ponad 130 innych toksycznych substancji

KOMPATYBILNOŚĆ:
- Maska DRAGON Casual II
- Maska DRAGON Casual I

ŻYWOTNOŚĆ FILTRA:
DRAGON N99 AC w zależności od zanieczyszczenia powietrza starcza na 6-10 godzin użytkowania (czyli na 7 dni, gdy maska przeciw smogowi noszona jest po 1,5 h dziennie). Nie należy tego czasu przekraczać, ponieważ za sprawą wilgoci w filtrze mogą zacząć rozmnażać się szkodliwe dla układu oddechowego bakterie i drobnoustroje.


Skład

Opakowanie zawiera 1 sztukę.

Producent

DRAGON Maski Antysmogowe
Mników 481
32-084 Morawica

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu