Formeds, Biocaps C 1000, 60 kapsułek

Dostępny
20,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100020254

BICAPS C 1000 zawiera 1000 mg witaminy C. Witamina C została otrzymana w procesie fermentacji. Czysty skład -produkt nie zawiera m.in. sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników. Naturalna, wegańska kapsułka z pullulanu - pozyskiwanego w procesie fermentacji.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Osoby mające predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujące na kamicę nerkową powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem produktu. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Producent

ForMeds
ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań

Przeznaczenie

Suplementacja witaminy C.

Skład

Składniki: witamina C (kwas L-askorbinowy), pullulan (otoczka kapsułki).

Jak stosować

Spożywać w trakcie posiłku.

Tabela

składnik zawartość %RWS*
witamina C    1000 mg 1250 %

RWS – referencyjna wartość dobowego spożycia.

Waga

Masa netto: 60g.

Właściwości

Witamina C wspiera układ odpornościowy i nerwowy, zwiększa przyswajanie żelaza, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia oraz pomaga w produkcji kolagenu (w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki, skóry i zębów).
Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułkę 1 raz dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.