GAL, błonnik jabłkowy, suplement diety, 150 g

Marka: GAL
Dostępny
17,62

O produkcie

100016142

GAL błonnik jabłkowy - suplement diety polecany, w celu uzupełnienia codziennej diety we włókno pokarmowe, jako dodatek do jogurtu lub napoju.

Tabela

Zawartość składników w 3,5 g produktu
(1 łyżeczka)
w 20 g produktu
(zalecana dzienna porcja)
błonnik pokarmowy, w tym: 2,10 g 12,00 g
nierozpuszczalny 1,75 g 10,00 g
rozpuszczalny 0,35 g 2,00 g

Skład

Składniki: błonnik pokarmowy

Jak stosować

Preparat należy wymieszać z wodą, innym napojem lub jogurtem. Popić szklanką wody. Nie należy spożywać preparatu na sucho. Nie należy przyjmować więcej niż 20 g preparatu na dobę.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dawkowanie preparatu należy dostosować do indywidualnych potrzeb organizmu. Rozpocząć od 1 łyżeczki (ok. 3,5 g) dziennie i stopniowo zwiększać do momentu zauważenia optymalnych efektów.

Przeznaczenie

Błonnik pokarmowy to zespół substancji wchodzących w skład ścian komórkowych roślin, który charakteryzuje się tym, iż nie jest trawiony ani wchłaniany w przewodzie pokarmowym człowieka. Błonnik jabłkowy to sypki preparat o przyjemnym jabłkowym zapachu. Polecany w celu uzupełnienia codziennej diety we włókno pokarmowe, jako dodatek do jogurtu lub napoju.

Ostrzeżenia

Nie należy spożywać preparatu na sucho. Nie należy przyjmować więcej niż 20 g preparatu na dobę.


Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią przyjmowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.


Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

masa netto: 150 g

Producent

S.P.R.P. GAL
ul. Krótka 4
61-012 Poznań

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.